Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez különleges?...

Szerintetek ez különleges? Sokat vagyok fiúkkal, többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akinek tudom hogy tetszek, de én csak barátként tekintek rá, illetve egyfajta oltalmazóként. Sokat vagyunk együtt, eljárunk éjszakánként, ő nagyon szeret engem azt mondja. Sokat alszok nála, mellette az egyszemélyes ágyban összeölelkezve alszunk. Nekem nem kell szex, neki kéne. Viszont én imádok náluk lenni, és vele aludni. Van, hogy az egész hétvégét náluk töltöm. Néha lelkibeteg leszek, olyankor is jól jön, ha pl megnyugtat. De néha rámmászik, vagyis próbálkozik, amit én utálok. Ha elmegyek szórakozni azt vele teszem, és gyakran jönnek a haverjai is akik szintén fiúk. Lány havrom nincs is. Van egy másik srác, akivel interneten dumálunk, telefonon, évente párszor lejön pestre. Nagyon szeret engem, és sokat törődik velem, pedig néha nagyon kibírhatatlan tudok lenni... Ha lejön pestre, akkor ő alszik velem. Egyébként senkitől se kell a szex. Sokszor azt hiszik, hogy járok egy fiúval, mert szeretek a kezükbe kapaszkodni, és ölelgetni őket, vagy ha ők ölelgetnek. Pedig járni sincs kedvem senkivel, bár pár órája azt mondtam "Neki" hogy járjunk, ő meg beleegyezett. De én ezt csak úgy mondtam, a köteléket akarom szorosabbá tenni kettőnk között.
2012. jún. 2. 16:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
elég érdekes, amit művelsz. X1 barátodat szépen kihasználod, szerencsétlen.
2012. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
Hát ha az a srác akihez ennyire ragaszkodsz friendzoneban van nálad, akkor nem kén egyfolytában vele lenned, mert neki is biztos rossz érzés, hogy mennyi mindent megtesz érted, szinte mindig együtt vagytok és te mégsem kedveled őt úgy... nekem is van egy ilyen haverom és én azt mondom,hogy inkább szálj le róla ne legyél
2012. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
De azzal a fiúval már megbeszéltük a dolgot a szexről, meg mindenről. Nem is, mindkét fiúval megbeszéltem ezt. :) Nagyon őszintén elmondok mindent.
2012. jún. 2. 17:04
 4/36 anonim válasza:
(bocs itt a vége)ne legyél annyit vele, had legyen esélye más lányokkal is ismerkedni és akkor hátha kiábrándul belőled, és akkor csak színtiszta barátság lesz belőle
2012. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Különleges? Nem. Szemét dolog. Kihasználod szegény srácot. Kezd el hanyagolni az illetőt, mert nagyon fog fájni neki egy idő után...
2012. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
Tehát akkor konkrétan mi is gond? hogy nem vágysz szexre csak sima... társra? nem értelek
2012. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Ja, azt még kifelejtettem hogy az X1-es pasi szerelmes egy másik lányba akit nem kaphat meg. Belém nem szerelmes, csak tetszek neki. És végül is szabad, szóval simán szerezhet magának csajt.
2012. jún. 2. 17:06
 8/36 A kérdező kommentje:
Nekemmeg szükségem van egy olyan kapcsolatra, ahol NAGYONSOK időt együtt töltök valakivel, és nagyon szeretek ottaludni másoknál.... Szenvedek ha ez nincs meg, az a gond.
2012. jún. 2. 17:08
 9/36 anonim válasza:
tehát akkor neked az x1-es srác nem tetszik, az x2-es meg igen?
2012. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Egyik se tetszik. Nem kell járás (ezt el is mondom majd az illetőnek, akinek felindulásból mondtam...) és dugás sem. De tényleg. Néha X1-es simogatni kezd, amitől viszont én pánikbeteg leszek, mert nem bírom még egy csókig se eljutni, nemhogy szexig. Ami egyéni szocproblémám. És néha tökre félek ettől az X1-es sráctól, de csak ilyenkor, ha ezt csinálja.
2012. jún. 2. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!