Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen férfitípus vagy...

Létezik ilyen férfitípus vagy ő egy különleges eset?

Figyelt kérdés

Nem élek kapcsolatban,így szemlélődök csak egy ideje a világban. Roppant érdekes az egyik barátnőm kapcsolata, látom benne a jót és rosszat is, nem tudok konkrétan állást foglalni. De érdekelne,létezik még ilyen férfi a földön és csak én nem hallottam eddig róluk?

Másfél éve együtt vannak, többdiplomás, teljesen független(gyermektelen,nem elvált) abszolút értelmiségi férfi, káros szenvedélyektől mentes, mindene megvan. A barátnőmet a tenyerén hordozza, soha nem veszekedtek még, barátok és szeretők egyben, és nagyon jó hatással van minden téren a barátnőm pozitív fejlődésére.

Persze mindig van DE, állandóan dolgozik, persze ez tükrözi az anyagi helyzetét, állandóan hívogatják, 2 órát nem bír egy helyben lenni, szinte sosem alszanak együtt,mert 3 órákat alszik, a napirendje kiszámíthatatlan, és nem volt szülői bemutatás egyik oldalról sem, sosem tervezgetnek jövőt.

Ritkán panaszkodik barátnőm, hogy nem egészen normális így, és olyan szívesen adnék tanácsot neki, de nem tudok. Nagyon laza, jó fej a pasas, viccelődnek az egész életen, egy maguknak kreált világban élnek. Nem is gondolom, hogy nem venné komolyan, állítása szerint először szerelmes a férfi, de fura, az ember,akkor a párjával lenne mindig. Emlékszem, egyszer téma volt az elején, hogy lehet becsúszott a baba, annak kifejezetten örült volna.

Számomra ők nagyon érdekesek, a miértekre én is kíváncsi lennék, de válasz sosem érkezik. Ti hallottatok hasonlóról?


2012. jan. 28. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Mi a kérdés?

Sok férfit ismerek, akinek az első a munka.

2012. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam de van ismerősöm akinek a kapcsola ugyanígy néz ki.A véleményem:szerintem azért tűnik "szinte felhőtlennek" ez a fajta kapcsolat mert a konfliktusoknak nincs ideje kibújni.Ha több időt lennének együtt,előbb-utòbb a nézeteltérések stb. kettöjük között meglàtszana.Vitàk,kissebb veszekedések,sértődöttség.../ez csak az én véleményem/
2012. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még ilyenről,de nem is szeretnék egy ilyen számomra ál kapcsolatban lenni.
2012. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Férfitípus? dehogyis! ne sztereotipizálj már itt te is.... MINDEN EMBER MÁS!!!
2012. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!