Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pedophil-hiszéria . Nem...

Pedophil-hiszéria . Nem nevetséges már egy kicsit?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy manapság szerintem olyan szinten elfajult ez a téma, hogy mintha az embereknek valami kényszerképzete lenne. Kifejezetten hiszti.


Múltkor ismerősökkel beszéltük, azon poénkodtunk, csak sajnos nem poén, hogy ha pl. a zebrán elesik egy kisgyerek, ő ugyan tuti nem fog oda menni segíteni neki felkelni, mert aztán az esti híradóban már ő lesz a világ legnagyobb pedophilja (il. ez megtörtént eset).


És az a helyzet, hogy igaza van. Iszonyúan eltúlozzuk már ezt, de nem csak mi, ez világszinten jelenség. Ahogy mondtam, semmi más, mint hiszti, csak éppen elég kellemetlen.


Hallottátok gondolom azt a hírt is, hogy a télapóknak betiltották, hogy a rajongó kisgyerekeket az ölükbe vegyék, ültessék, merthogy micsoda pedophil már az a télapó. Szerintem ez már így agyrém.

Ti nem érzitek ezt?


2009. júl. 1. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De, teljesen igazad van!!!
2009. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valóban nevetséges.
2009. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik néphulyítésnek, a Média átka, és ezzel érik el hogy torz értékrendö lesz a társadalom, és hiányoznak majd belöle alapvetö dolgok, amiknek aztán piacot lehet teremteni és el lehet adni pénzért!
2009. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Amugy sem értem mit csinálnak ebböl ekkora ugyet, a Romai vagy a Gorog civilizácio sokkal fejlettebb és erkolcsosebb volt mint a mostani, ott mégsem buntették vagy itélték el ezt!! De ha pár száz évet visszamegyunk, akkor az emberek családon belul házasodtak, illetve egy lány már 16 évesen anya volt!
2009. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
A pedofília valójában egy szexuális orientáció, semmi egyéb, nem rosszabb, mint a homoszexualitás vagy a szadomazochizmus vagy a fojtásos fetisizmus. A pedofília felnőtt és gyermek szexuális kapcsolata KÖZÖS EGYETÉRTÉS alapján, nem erőszak. Persze vannak erőszakos pedofílek is, mint ahogy erőszakos normál heteroszexuálisok is, de ez nem jellemző a pedofílekre. Ami pedig a hetero- vagy homoszexuális jelleget illeti, mindkettő előfordul pedofíleknél.
2009. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na igen, örülök a válaszoknak, és őt megjegyezném, hogy statisztika szerint jóval nagyobb arányban van jelen a heteroszaxuálisoknál, mint a melegeknél, csak ugye az ilyen esetek valahogy olyan szenzációsabbak és qqqqurva jól elő lhet adni, jó kis botrányszaga van, olyan jól hangzik, sokszor a semmi is ... :-D
2009. júl. 1. 15:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pedagógus leszek és mind gyakorlaton, mind a fősulin folyton figyelmeztetnek és rémisztgetnek, hogy még csak rá se nézzünk gyerekre, mert úgy beperelnek minket, ahogy vagyunk. A diák mosdóba be se szabad mennünk (elvileg). Szóval a sok kis kölök ott bujkál. Vagyis csak bujkált, amíg rá nem jöttek, hogy én ezt az egészet letojom.
2009. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
A pedofíliát is ki lehet élni legálisan. Pedofil heteroszexuális haverom szokott mesélni. Nagyon szereti pl. a művészeti tornát, mert azon 9-12 éves lányok vesznek részt. Ezen kívül a mazsorett-tánc olyan neki, mint másnak a sztriptíz.
2009. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja csak aztán vigyázz, mert majd kitalálják, hogy leskelődni mész a diák wc-be, aztán mielőtt észre vennéd, már előzetesben vagy.


Ilyen témában megvédeni magad tulaldonképpen lehetetlen.


Nem tudom mi ennek az eredete, de egy folyamatos néphülyítés. Nekem ne mondja már senki, hogy azért mert a szomszéd bácsi megsimogatja a tudom is én kit mert elment neki a boltba vagy a tanítónéni mert ügyes volt a kisgyerek az órán, már azonnal mindenki pedophil.


Nem személyes méreg beszél belőlem, mert nekem nincs és nem volt ilyen ügyem, és mégis olyan szinten fel vagyok háborodva, hogy az nem igaz. Sztem egyszerű hisztéria, az emberek meg vevők a cirkuszra mindig.


(Hát ha visszagondolok, na ezt figyeljétek, mi nyári táborban gimis koromban olyat is ökörködtünk egy fiatal tanárral meg osztálytársakkal, hogy a Balatonban ruha nélkül dobáltuk egymást. Na még jó, hogy nem csukták le szegényt ... )

2009. júl. 2. 20:44
 10/12 A kérdező kommentje:

09:46

És akkor azok az esetek, amikor a tanár összejött a diákkal akár csak egy kalandra akár hosszabb időre? Hűűű, pedig ilyet se egyet tudok, főleg így utólag derültek ki esetek ... (most már el merik mondani osztálytalálkozón, ki melyik tanárral kavart, hihihihiihiiii)

2009. júl. 2. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!