Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most miért kell ennyire...

Most miért kell ennyire utálniuk? (lent)

Figyelt kérdés
Az osztályba megszerveztünk egy ilyen hogy is mondjam "osztály kedveltségi ranglétrát". Mindenki egy emberre szavazhatott de saját magunkra nem lehetett. 17 főből áll az osztály. 17. lettem 0 szavazattal. Én pedig az utolsó előttire szavaztam mert LB-k vagyunk vagyis ő az egyetlen barátnőm de látom másra szavazott. Nem baj. De hogy senki sem kedvel ebből az átkozott osztályból? Pedig a legtöbb kirándulást én találtam ki (mert nekünk kell a hónapi progit kitalálnunk), az osztály feléhez járok hogy segítsem valamelyik tantárgyból, 4 lány köszönheti nekem hogy átment kettessel! A hálát megkaptam... Nagyon pipa vok! Mentem őket a bukástól és még nem is méltányolják? Próbáljak meg feljebb kúszni hogy észre is vegyenek vagy hagyjam őket a francba és oldják meg ahogy akarják?

2012. jún. 3. 19:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ezt tanári segítség nélkül csináltuk meg am köszii mindenkinek! am rajtam mindegyik csak élősködik :S
2012. jún. 4. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!