Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha felhívom az OEP-et, hogy...

Ha felhívom az OEP-et, hogy mikor kapom meg a táppénzemet, megmondják nekem? Már egy hónapja el kellett volna utalniuk.

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, elvileg igen, törzslapszámodat ha tudod könnyebben megtudják mondani.
2009. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is felhívtam őket, mert több mint két hónapig nem kaptam semmit. Kiderült, hogy "rendszerhiba" történt és nem utaltak még egy vasat sem... Még szerencse, hogy érdeklődtem, mert lehet, hogy máig nem kaptam volna semmit. Tőlem csak a nevemet kérdezték és a születési adataimat. Nyugodtan hívd fel őket, biztosabb.
2009. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is hívtam őket,kb 10-15.hívás után sikerült is elérni,és mondták hogy 4-6hét az átfutás és hogy a melóhelyemről késve kaptak meg egy papírt.....

hívd őket nyugodtan,tőlem is csak személyes adatokat kértek

2009. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!