Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit akar üzenni" nekem ezzel...

Mit akar üzenni" nekem ezzel az idézettel? Tulajdonképen maga az idézet, mit jelent? Elolvastam többször is, de valahogy nem értem a lényegét.

Figyelt kérdés
A szerelem bonyolult. Sosem földhözragadt vagy hétköznapi. Sosem szokhatsz hozzá. Előbb neked kell kézen fogva vezetned őt, aztán hagynod kell, hogy ő vezessen kézen fogva téged. Nem tudsz ellenállni neki. Úgy ragad magával, mint az áradat. Előbb kisodor a nyílt tengerre, aztán valahol partra vet. Ma keservesen kínlódsz miatta, de ha megszenvedsz érte, a mennybe mész. Elmenekülhetsz előle, de sosem mondhatsz rá nemet. Ez mindenkire egyformán vonatkozik.

2012. jún. 3. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Benne van, hogy szakítotok, de ha megharcolsz érte, akkor az nagy boldogság. A többit én sem igazán értem.
2012. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tehát akkor ez egy üzenet nekem, hogy lépni kell..

2012. jún. 3. 19:38
 3/4 anonim válasza:
Nagyon jó meghatározás. A lényege, hogy mindegy lassan jön, vagy rádtör, nem tudsz ellene tenni semmi. Olyan érzés, amit nem tudsz irányítani, de ha hagyod, hogy elragadjon csodálotos élményben lesz részed. Bár az is igaz, hogy meg kell szenvedni érte, mert csak akkor válik igaz szerelemmé.
2012. jún. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár már törölte az oldalról a hivatkozást, lehet hogy meggondolta magát velünk kapcsolatban, friss kapcsolatról van szó, de elég zavaros, ezzel szeretett volna vmit üzenni nekem, gondolom én, de már törölte..
2012. jún. 4. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!