Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt akarom megkérdezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarom megkérdezni, hogy ez a két idézet mit akar jelenteni? :O Csak mert próbálom értelmezni, de nem értem.

Figyelt kérdés

Mindig is TE leszel a számomra a legfontosabb, még ha

soha nem is leszünk együtt ...


Olyan jó lenne ha egyszer te irnál rám.. Legalább tudnám hogy eszedbe jutottam és ez mindennél jobb lenne... De félek hogy sose fogsz TE rámírni... Pedig hidd el nagyon örülnék neki... Igy mégis hogy éreztessem veled hogy szeretlek?... Azt akarom hogy végre a karodban tarts vagy hogy legalább csak a szemedbe nézhessek... Kérlek add meg ezt nekem... Had éreztessem veled hogy szeretlek...


Illetve a másik így hangzik:


Tudod, hogy én mit akarok? Hogy csak egyszer elég legyek neked..csak egyetlen egyszer..


Tudod milyen rosszul esik az hogy csak simán elsétálsz melletem és rám se nézel... Mondd mért csinálod ezt velem?... Nem látod hogy ez egyátalán nem esik jól... Teljesen tönkre tesz ez az érzés... Csak kérlek még egyszer köszönj vagy csak nézz rám... Annyira szeretnék újra belenézni a szemedbe... Kérlek hadd nézzek csak még egyszer utoljára... Legyen olyan mint régen...


2012. jan. 23. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Adott egy ember aki odavan egy másikért,de ez a másik nem foglalkozik vele és így az emberünk szenved.

Nem értem mit nem értesz.

2012. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy ezt egy lány írja az oldalára, és azután írja amióta mi szakítottunk. De hát én foglalkozom vele. Hacsak nem egy másik fiúnak írja, de hát csak nem.
2012. jan. 23. 20:09
 3/14 A kérdező kommentje:

Bár én mindig is nehezen értettem meg a nőket. :/

Nem bántásként..!

2012. jan. 23. 20:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a nőket nem érted - ez egyszerű szövegértési gond...
2012. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt mondod?
2012. jan. 23. 20:14
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha te lennél az én helyzetemben akkor biztos nem ezt mondanád. de fogalmad sincs a helyzetemről.
2012. jan. 23. 20:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az is lehetséges,hogy ő még mindig szeret téged.
2012. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Mindig is TE leszel a számomra a legfontosabb, még ha

soha nem is leszünk együtt ... " Ez azt jelenti, hogy valaki valakit reménytelenül szeret. Szó szerint kell értelmezni, tehát viszonzatlan szerelem, ahol az egyik fél nem akar a másiktól semmit, de ő csak reménykedik, és örökké fogja szeretni, soha nem felejti el.


"Olyan jó lenne ha egyszer te irnál rám.. Legalább tudnám hogy eszedbe jutottam és ez mindennél jobb lenne... De félek hogy sose fogsz TE rámírni... Pedig hidd el nagyon örülnék neki... Igy mégis hogy éreztessem veled hogy szeretlek?... Azt akarom hogy végre a karodban tarts vagy hogy legalább csak a szemedbe nézhessek... Kérlek add meg ezt nekem... Had éreztessem veled hogy szeretlek... " Nem tudom, ezen mit nem lehet érteni. A mai világban sokaknak az a fontos, hogy ki ír kire rá egy közösségi oldalon, valószínű az író is ilyen. Vagyis, mindig neki kell ráírni a másikra, ettől ő úgy érzi, hogy ráerőszakolja magát, nem szívesen beszél vele. Szintén reménytelen szerelem lehet.


"Tudod, hogy én mit akarok? Hogy csak egyszer elég legyek neked..csak egyetlen egyszer.. " Lényegében ugyanaz mint a többi, csak máshogy van megfogalmazva. Reménytelen szerelem...


"Tudod milyen rosszul esik az hogy csak simán elsétálsz melletem és rám se nézel... Mondd mért csinálod ezt velem?... Nem látod hogy ez egyátalán nem esik jól... Teljesen tönkre tesz ez az érzés... Csak kérlek még egyszer köszönj vagy csak nézz rám... Annyira szeretnék újra belenézni a szemedbe... Kérlek hadd nézzek csak még egyszer utoljára... Legyen olyan mint régen..." Itt az utolsó mondat a lényeg, a régen szó. Valószínű, hogy szakítottak, és az egyik fél még érez valamit.



Ez tényleg egyszerű szövegértés, mindent szó szerint kell érteni.

2012. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Erősen ajánlom az általános iskolai alsó tagozatba való visszatérést!:D:D:D
2012. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na jó bocs srácok, nem is a szöveggel van a gond hanem a helyzetemmel.. Mert velem járt utoljára, akkor most rám is érti ezeket?
2012. jan. 23. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!