Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pszihologus, vagy olyan aki...

Pszihologus, vagy olyan aki tenyleg jo tanacsot tud adni irjon, mert en mar nem birom tovabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek, mar csak tulelni kelekfel nap mint nap, nem tudom hanyszor sirtam ez idaig:(

Szoval 16 eves vagyok es a suliban vannak ilyen problemaim mar szamolom az orakat is hogy mikor lesz vege.. igazabol nagyon joba vagyok mindenkivel a tanarok sem piszkalnak de az egyik osztalytarsam nap mint nap megbant (lehet en vagyok tul erzekeny, de nekem nem megy az hogy figyelmen kivul hadjam ezeket a beszolasokat) es mar nem birom ezt. Ha normalisan szolok hozza olyanokat vag a fejemhez hogy milyen kutya vagyok, vagy ertetlen k**va. Vagy ha olyan kedve van akkor kitalal valamit, es a tobbiekkel nevetnek rajtam, de ha o nem lenne akkor a tobbiek is tok normalisak lennenek. Pedig en mindig kerulom de o altalaban oda jon mikor kivel hozzam ( ezt nem lehet arra fogni hogy 'biztos tetszem neki' teljes szivebol utal.. szerintem) es mondja a magaet.. mar mondtam neki hogy ha csak erre kepes hogy beszologasson akkor minek jon ide?! Erre o azt mondta hogy mert szeret baszogatni.

Komolyan nem tudom mit tegyek figyelmenkivul nem tudom hagyni... Probaltam mar de egyszeruen nem megy. Vissza kene szologatnom nekem is?! De mit?! Valaki segitsen mielott sirva fakadnek a suliban is:(


2012. jún. 4. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem is volt hasonló osztálytársam, nekem is beszólt (bár nem ennyire durvákat), és mellesleg az összes órát szétverte. 2 évig folyamatosan fáradt voltam, nem bírtam felkelni, stb. Azután 2 éve átmentem a párhuzamos osztályba, ahol megszűntek ezek a problémáim. Neked nincs lehetőséged ilyenre?

2012. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Visszaszólás:

Ha megint azt mondja, hogy azért szól be, mert szeret bas.zogatni, akkor jó hangosan vágd rá, hogy más fiúk ezt a farkukkal csinálják. Jaaaaa, boccccsss, neked olyan nincs.... Vagy fel se áll.

Szóban bas.zogatni a lányokat szoktad, másképp meg a fiúkat. Tudjuk...

Ha igazán tökös lennél, akkor nem egy 50 kilós lányt zaklatnál, hanem egy 100 kilós kant. Az olyanokkal bezzeg nagy puszipajtások vagytok... Ne aggódj, ma már nem ciki bu.zinak lenni.

Pár ilyen beszólás után már hobbi szinten bu.zizhatod. "Jajj, de meleg lett itt hirtelen. Jééé, megjöttél? Jó reggelt."

Elmész mellette, és látványosan szimatolsz, fintorogsz. "Olyan ge.ci szag van. Bélukám, fingtál vagy böfögtél?"



Stb, stb, stb.


Mit csinálj?

Alázd vissza.


Egyből nem lesz olyan vicces.

2012. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs... Mar azon gondolkozom hogy jovore egy masik suliba megyek
2012. jún. 4. 20:14
 4/4 A kérdező kommentje:
ezek tetszenek:-)
2012. jún. 4. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!