Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki adjon tanácsot! Mit...

Valaki adjon tanácsot! Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés

Szóval..van egy osztály társam, akivel igazából néha jóba vagyunk néha meg nem..

és most annyira össze vesztünk hogy meg utáltam, de nem akarok senkivel sem haragba lenni.


Ő meg állandóan g*cizik(már bocsánat a szóért) velem, amióta valami rosszat mondtam, de azt is csak azért mondtam mert felhúzta az agyam.

Most már jóba akarok lenni vele mert unom.

De ő csak ilyeneket ír nekem hogy: 'am csak veled tudok ilyen jól beszélni te is utálsz meg én és téged:)' vagy pedig 'olyan jó hogy múlt héten még jóba voltunk most meg már itt tartunk. büszke vagyok magamra'

Nekem ez olyan rosszul esik de nem akarom hogy tudja.. csak egyszerűen nem akarok vele rosszba lenni:/

Valami tanács hogy mit tegyek?!


köszönöm a válaszokat!


16/L


2012. ápr. 3. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
én ezt a gyereket a helyedbe messziről elkerülném, de ha ennyire fontos a 'barátsága', akkor egyszer ültesd le beszélgetni, és mondd el neki, hogy bánt téged, hogy így beszél hozzád...
2012. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát én is csak a za a baj a hogy a barátaink közösak és osztály társak vagyunk.. minden nap látom. és nem akarok vele rosszba lenni mert tud jófej is lenni, nem értem hogy miért ilyen velem.Pedig csak most kezdte az utóbbi egy hétben:(
2012. ápr. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!