Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti megálltok egy...

Kamaszok! Ti megálltok egy pillanatra, hogy elmerengjetek Trianonon?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy Ti megemlékeztetek ma Trianonról? Elmerengtetek rajta? Vagy nem is érdekelt? Mit éreztetek? Titeket is meghatott?

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ti hogy reagáltok erre a témára.

A válaszokat előre is köszönöm.

15/l



2012. jún. 4. 22:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%
Én majdnem mindennap foglalkozok Trianonnal. Nem siránkozni kell hanem cselekedni és vissza szerezni ősi területeinket .
2012. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt még is hogyan képzelted el előző?
2012. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
26%
Fegyverrel ha békével nem adják. Meg kell akadályozni az olyan primitív magyargyűlölő államok létezését mint Románia és Szerbia.
2012. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 DDD97 ***** válasza:

Lehet hogy már később válaszolok de leírom:)

Amikor tanultunk suliba Trianont, persze már előtte is tudtam minden körülményt mert töri rajongó vagyok, meg családtagok elbeszéléséből... De akkor ültem le és utána olvasgattam, kikutattam, hol is kezdődött ez az egész? Aztán arra jutottam, hogy talán a török időknél.... utána szabadságharc... és megtörtént a kiegyezés ami egy súlyos és végzetes hiba! Nemtudom, ha akkori időben önállóak lettünk volna, akkoris beléptünk volna a háborúba..én nem sajnálom Trianont, nem siránkozok... egyébként a magyarok imádják sajnáltatni magukat.:) nekem undorító, amit a jobbik művel és, hogy a nyilaskeresztes párt bemocskolta az árpád sávos zászlót... de amit ma van az botrányos az utcán fiatalok be vannak öltözve talpig magyar zászlóba és ordibálják hogy vesszen trianon..... van egy közeli ismerősöm, szintén ilyen trianon-b*zi.. elkezdtem vele beszélgetni, hogy mégis mit tud trianonról... és hát nem lepődtem meg amikor konkrétan semmit..

2012. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Fegyverrel ha békével nem adják. Meg kell akadályozni az olyan primitív magyargyűlölő államok létezését mint Románia és Szerbia."


Ezt a kis országot sem tudják rendesen kormányozni...

Mellesleg azzal a jelentéktelen katonaságunkal, ha Románia nem is de a szerbek tuti felmosnák velünk a padlót, plusz akkor már más is beavatkozna, mert Európa nem nézné ezt végig tétlenül, és megsúgom nem a mi oldalunkon. Semmi ráció nincs benne, csak a megmaradt kis országunkat tennénk tönkre vele, nem mintha már nem lenne eléggé.

2012. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor ne csináljunk semmit tűnjön el az a gyáva nép a történelem süllyesztőjében. Ezt akarja a te fajtád semmivel se különbek Trianon okozóitól a kommunista söpredéktől. Az ilyen szerbhez és a románhoz hasonló primitív népek nem lehetnek ellenfelek a számunkra ahogy sosem voltak. Idő kell az ország helyreállításához de hogy egy pár száz éve létező balkáni állam kifogjon rajtunk az vicc.
2012. jún. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%

Látszik hogy csak a levegőbe beszélsz és halvány fogalmad nincs semmiről...


Ne ne izgulj talán majd kinövöd ezt a turbómagyarizmust.

2012. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 DDD97 ***** válasza:
"Trianon okozóitól a kommunista söpredéktől" wtf?! te is ismered a történelmet.:D
2012. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Kun Béla, Linder Béla, Károlyi Mihály ők voltak akik lepaktáltak a kisantanttal amikor védni kellet volna az országot. El küldtek minden katonát hogy még az esély se legyen meg az ezeréves Magyarország megvédésére. Kommunista hazaárulók. Már ha tekinthetjük ezeket a zsidókat magyarnak.
2012. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Háát én mindenen elmerengek ami töri : )

És sajnálom, hogy egy csomó olyan tini van mint a utolsó válaszoló.

14L

2012. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!