Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves fiúnak ajándék ötlet?...

2 éves fiúnak ajándék ötlet? Meg nem áll egy pillanatra, szalad, rohan egész nap.

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 14:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Jaj ,azt elfelejtettem, hogy kb 4 ezer forintért.

köszi

2011. júl. 20. 14:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a kisfiamnak a második szülinapjára ilyet vettem:


[link]


Ő is örökmozgó,rohangáló,pakolászó.Kint és bent is tudja használni;pakol, szállít,van hogy ő ül bele és húzzuk. :D

Borsószüretkor például nagyon jól jött;nem rosszalkodott,mert bevontuk a "munkába".Mi szedtük a borsót az ő kocsijába,ő meg szállította,ahova kell.Nagyon élvezte! :)

2011. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kismotor, labda, dömper, kisautó, homokozó felszerelés, építő kocka, felfújható ugráló labda (állat formában is kapható, most ezt a linket találtam, de mi 3000-ért vettük játékboltban .

[link]

Nálunk ezek a menők, soha nem elég az ami van pedig labdából van kb 15 db. Enyém is örökmozgó, de néha le kell ültetni egy-egy percre, hogy lenyugodjon...

2011. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
duplot nagyon szereti, uszogumi hasznos (ha meg nicns), szerszamkeszlet (mazsa teren 500 forint, 1500 a kismotor, ilyen kinai uzletben sok ilyen van), vizfestek, nyomda, a fiam szereti az étkészletet (az is ilyen 500 forintos, kis bevasarlokosarban egy csomo tal, tanyer, a bevasarlokosar reszevel a nagyival boltba is jar)
2011. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bukósisak és egyébb védőfelszerelések :) (nem vicc, bátyámnak kicsi korában beszakadt a feje mert nem állt meg és neki ment a szekrénynek)
2011. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!