Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találok rendes, normális...

Hol találok rendes, normális internetes barátot?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és nagyon szeretek beszélgetni. Az a baj, hogy normális beszélgetőpartnert nehéz találnom :( Manapság az interneten szinte csak perverzekkel lehet találkozni. Esetleg valami ötlet, hol próbálkozhatnék?
2012. jún. 5. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm. Tudom sok perverz van, de azért túlzás, hogy szinte csak perverzek. Ám nincsenek barátaid, hogy neten barátkoznál?
2012. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán nem fogod érteni miért kérdezem, de budapesti vagy?
2012. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, külföldön lakom és ez épp ezért lenne jó interneten beszélgetni, mert itt nem sok magyar van. Amúgy itt vannak barátaim...
2012. jún. 5. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol külföldön? Azért azt is jó tudni. Interneten szerintem jobb úgy barátkozni, hogy valamilyen fórumon ahol egy téma alapján. Egy társkeresős oldal olyan biznisz szerű nekem. Olyan mintha piacon lennék, persze átvitt értelemben gondolom. Egy fórumon egy gondolat köthet össze amiért megismernéd vagy ha nem is azért, de mégis többet látsz belőle mint egy társkeresőből. Ott mindent szépítenek ahogy egy piacon a terméket az eladó.
2012. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!