Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki internetes tarskereson keresztul talalt maganak NORMALIS part?

Figyelt kérdés
Mennyi ido alatt sikerult? Sok emberrel talalkoztal mire meglelted OT?
2011. okt. 12. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem az internetes Magyarkönyveknek nagyobb hasznát vennéd.


F/16

2011. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elek, nincs ekezetes billentyuzetem. Remelem azert lehet ertelmezni igy is a kerdesemet.
2011. okt. 12. 21:30
 3/15 Scream85 ***** válasza:
Én interneten ismertem meg a párom. Két és fél éve vagyunk együtt. Lassan az itt az eljegyzés :D
2011. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem volt hozzá szerencsém, de pár emberről hallottam akik több éves kapcsolatra leltek ílymódon.


Egyébként sejtettem hogy a billentyűzettel vannak gondok.:)

2011. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a tanárnőm mesélte, hogy a férjét így ismerte meg. :) Pár hétig ráírogattak persze olyanok is, akik nem nagyon jöttek be neki, aztán észrevette h a jövendőbeli férje nézegeti az adatlapját, de nem ír rá. Végül neki kellett megtennie az első lépést és aztán a többit csak kitalálod. XD Jelenleg is boldog házasságban élnek.
2011. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Merre fele élsz kérdező?És fíú e vagy e vagy lány?
2011. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ugyan nem társkeresőn, hanem egy chat oldalon ismertem meg a jelenlegi párom...eleinte csak beszélgettünk (nekem akkor volt párom) ez volt 3éve....majd tavaly nyáron , ugyanazon az oldalon újból összefutottunk, júliusban ...és októberben találkoztunk, azóta együtt vagyunk :) most kérte meg a kezem :$

És igazából csak vele találkoztam, mert tudtam a beszélgetésekből, hogy megéri :P

Szóval nekem pozitív a tapasztalatom, véleményem..


23N

2011. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én tavaly januárban regiztem az egyik társkeresőn még abban az évben márciusban elkezdtem beszélni egy sráccal. Júliusban összejöttünk, és azóta is együtt vagyunk ugy hogy már több mint 1 éve vagyunk együtt. :D
2011. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. 6 eve tortent. Elotte kb. 10 ferfival talalkoztam. Mindegyikkel egyszer. Lassan 1 eves a gyermekunk, boldogok vagyunk.
2011. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Találtam egy igazi normális csajt,kb. a 6. volt akire ráírtam kb. 1 hónap után,,és mondom úgyse ír vissza...... esküszöm mai napig le a kalappal előtte(nem dohányos,iszákos,bulis,drogos stb.),még én is meglepődtem, 2 hónap ismerkedés után barátkoztunk, habár még nem a párom, lehet lassan az lesz :) .
2011. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!