Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ikrek...

Mi a véleményetek az ikrek társadalmi helyzetéről? Szívesen barátkoztok velük, vagy inkább taszít ez a "jelenség"?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Miért lennének ők mások, miért lenne más a társadalmi helyzetük?
2012. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te mégis mi a fenéről beszélsz? Oké, ezt a kérdést érti valaki?
2012. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy legyen aki válaszol is :P

Nekem semmi bajom az iker emberekkel. Középiskolában volt 2 pár ikertestvér, egy fiú pár, és egy fiú-lány páros.

Kétpetéjűek voltak, így nem is nagyon hasonlítottak egymásra. Senki nem mondott rájuk semmi rosszat.


Családban is volt 2 ikerpár. A nagynénéim, és az egyik nagynénémnek a gyerekei. Ők is kétpetéjűek.


A gyakorlat időm alatt pedig két egypetéjű ikerkislányt tanítottam az osztályban. Próbáltak megtréfálni, hogy a felszólított helyett a másik jött ki felelni, de nem sikerült, mert más színű volt a szemüvegkeretük. :D

Épp, hogy csak látni lehetett a különbséget, de sikerült észrevennem. Persze nem árultam el nekik, hogy honnan jöttem rá a turpisságra. ;)


Nincsenek ők megkülönböztetve sehogy sem. (szerintem)

2012. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég értelmetlen a kérdést. Ismertem ikreket. Pl volt két egypetéjű ikerpár. Az egyikből az egyik f@szkalap volt, a másik rendes, a másikból mindkettő rendes. Most csak amiatt nem fogok máshogy viszonyulni hozzájuk, mert ikrek.
2012. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak addig érdekes amúgy is, amíg iskolások, mert általában egy suliba járnak a sima testvérek is, az ikrek meg pláne, hiszen egyidősek. De amikor már felnőttek, dolgozni kezdenek, szerintem elég ritka, hogy ugyanott dolgozzanak is, szóval sok ember csak az egyiküket ismeri meg.
2012. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ikerpár haverjaim (egy fi-fiú, és egy lány-lány).

Érdekes, hogy külsőre ugyanolyanok, de a személyiségük mégis eltérő. Az is érdekes, hogy simán megérzik, mi baja van a másiknak, pedig az egy szót sem szól és külsőleg sem látszik rajta.

2012. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!