Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ikrek tudják hogy a fénykép...

Az ikrek tudják hogy a fényképen melyik melyik?

Figyelt kérdés
Szóval ha egy ikerpárt lefényképeznek ugyanabba a ruhába ugyanúgy mindent,akkor ha a két képet egymás mellé teszik eltudják vajon dönteni hogy melyik a saját és melyik a tesója képe?:D Hirtelen eszembe jutott:D
2011. nov. 11. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Tök jó kérdés!

Remélem válaszol egy ikerpár.

Szerintem ha tényleg nagyon egyformák és a fotó kedvéért még egyformábbak és nincs egy anyajegy sem ami megkülönböztessen akkor lehetséges h összekevernék!

2011. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tudják, bármilyen egyformák, biztos van valami kis különbség amiről magukra ismernek.
2011. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg jó kérdés,,mi ikrek vagyunk ,de csak hasonlóságot látunk egymásba.Hiába mondják,hogy tök egyformák vagyunk.

Amikor ruhát veszünk akkor jó mert ha a tesómnak jó áll akkor tudom nekem is :D

2011. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nézés, gesztikuláció (meg pl. hogy melyik hogyan mosolyog), tartás alapján meg lehet különböztetni őket. Persze lehet ezeken is szándékosan változtatni, de nehéz! hiába ikrek az ember, van egy csomó ilyen dolog, ami magadtól fejlődik ki, ami megkülönböztet.
2011. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi egypetéjű ikrek vagyunk. El tudjuk dönteni, sőt akik már több éve ismernek minket, általában ők is.
2011. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mariannak kicsit lapítottab a feje/arca, bár nemtom h ők tudják-e XD
2011. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is van ikertesóm, de mi meg tudjuk különböztetni egymást a képeken, de vannak olyan képek, amin nagyon kicsik vagyunk és csak úgy tudjuk megkülönböztetni egymást, hogy tudjuk, hogy kinek milyen szinű ruhája volt meg lepedője, amin feküdt a képen, de néha a szüleinket kellett megkérdezni, hogy melyikünk melyik :P. De én inkább örülök, hogy látunk különbséget a képeken, mert nem szeretek hasonlitani...
2012. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!