Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkednek...

Szerintetek miért viselkednek így velem az osztálytársaim? Megoldás lenne az, ha átiratkoznék egy másik gimnáziumba? (hosszú)

Figyelt kérdés

Bocsánatot kérek a kisregény miatt! Köszönöm, aki elolvassa!:)

Az osztálytársaim mintha átnéznének rajtam, szinte nem is létezek számukra. Ugyanis reggelente, mikor megyek suliba, én eddig végig odaköszöntem nekik egy "sziasztok"-ot, de vissza se köszöntek, csak néztek, meg állandóan olyan utálatosan viselkednek velem. Ma már nem is köszöntem nekik, ha annyira sem képesek, hogy visszaköszönjenek. Nem vagyok tőlük különb, max abban, hogy van pár márkás cuccom, mert a szüleim tehetősebbek, mint az övéik. Jól is tanulok, de ez nem lenne rá ok, mivel van egy ugyanolyan jól tanuló lány, akit viszont (igaz, hogy nem is mindig) szinte csodálnak. Nem vágyom arra, hogy én legyek mindig a középpontban, de azért jó lenne, ha néhány lány/fiú normális lenne és lehetne velük beszélgetni, stb.. Még év elején normálisnak tűntek, össze is barátkoztam néhány lánnyal, de egyik nap csak nem szóltak hozzám, közben meg nem is tudok arról, hogy csináltam volna valamit, ami nekik nem tetszett volna. Csak gondoltak egyet és kitúrtak közülük. Az osztályban még 2 gyerek nem szerzett barátokat az osztályból, de ők tényleg olyanok, meg sem próbáltak barátkozni. Nekem igaz, hogy még az osztályból van egy barátnőm, de ő is ugyanolyan kétszínű, mint a többiek. Nekem mindenkit lehord mindennek, amikor ott van a közelünkben az egyik lány, ott csodálja, hogy ő így meg úgy.. Szörnyen utálatosak ezek a gyerekek. Anyukáméknak már szóltam, de ők azt mondták, hogy ne foglalkozzak velük. De azért egy ilyen közegben ki tud normálisan tanulni!? Anyukámnak elmondtam pár olyan dolgot is, ami az osztályfőnök szerint is túl sok egy 9.-esnek, de nem mondott semmi olyat, hogy átíratna máshová. Ahová szeretnék menni, az messze van, koliban kellene laknom. De ez most mindegy, az a kérdés, hogy szerintetek az átiratkozás megoldás lenne? Reménykedhetek abban, hogy ha átkerülök másik suliba, akkor jobb osztályt fogok ki? Az egy tanulós osztály lenne, a mostani meg szinte lesz*rja a tanulást, pedig elvileg erős gimi lenne ez is..

Nem azt mondom, hogy én lennék a tökély, hogy mindenkinek engem kéne "isteníteni", de én tényleg nem csináltam semmi olyat, ami miatt megutálhattak volna!


2012. jún. 8. 20:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
Első vagyok, nagyon igazat adok legtöbbeteknek! Az osztályfőnöki-s dolog nagyon jó ötlet, legyen erőd!
2012. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy döntöttél azóta. De én most voltam 9.-es és most félek már mi lesz szeptemberben. Nagyon tetszett először az új környezet, ugyanígy voltam fél évig köszöntem reggel nekik, 3an ha visszaköszöntek. Fél év körül ezt abbahagytam, bementem az osztályba és leültem annak akinek meg akartam mindig köszöntem. Az a baj az osztállyal, hogy senki nem tanul, ilyen közegben én sem tudok. Tanulós osztályba kellett volna mennem, de nem tudtam előre, hogy ilyen lesz. De utálom és elmennék másik suliba, de félek, hogy az új gyerekkel, hogy fognak viselkedni. És nem akarok abba a hibába esni, hogy 4 év alatt 5 suliba jártam, szóval lehet a suli váltás se lenne jó.
2012. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!