Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem fel a...

Hogyan öltöztessem fel a babámat? Én csak bady-t és rugit adok rá. Egyik hosszú, másik rövid ujjú. Kb 25 fok van nálunk.

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sokan írják a harisnyát. A keze szokott hideg lenni, de az orra, tarkója meleg. Védőnő mondta,hogy így öltöztessem. Jó így? 10 hetesek vagyunk.
2009. jan. 11. 11:14
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs, body-t :)
2009. jan. 11. 11:14
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

persze elég neki ennyi, a piciknél még a keze alapján nem lehet megállapítani, hogy fázik-e, ezért szokták mondani,m hogy a tarkóját, vagy a nyakacskáját nézd.

Ha melege van, az meg egyértelmű, mert izzad.

De elég lenne rá 1 hosszú újjú body, és 1 harisnya, arra már ilyen melegben nem kell rugi.Tapasztalat:)



2 gyerekes

2009. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes. Én is csak ennyit adok rá. A rugi se plüss, hanem a Tesco-s pamutos. Bőven elég. De nekem állandóan azt mondja a gyerekorvos amikor jön hogy meleg van nálunk. Kb 24-25 fok van. Azt mondja nekik elég a 20-22 is. Főleg éjszakára.

Hát a fene tudja. Nekem az hideg már éjszakára, bár én már a fáradtságtól fázok estére.

2009. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tökéletes. Én még zoknit szoktam ráadni a bady alá.

VAgy ha kifogytunk véletlen a ruhákból, akkor hosszuujju harisnyával.

2009. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! Akkor megnyugodtam, mert anyukám és anyósom is kevesellte, de ők még pólyapártiak... :)
2009. jan. 11. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:

szia,


25 fokban ez nem kevés.

Nálunk 22-23 fok van télen, én is csak ennyit adtam rá amikor pici volt.

Mostmár 17 hós, úgyhogy rövid bady+melegítő...:)

2009. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt szokták mondani a védőnők, hogy egy réteggel többet adunk a picikre, mint rajtunk van az jó. De a tarkóját ha megnézed kiderül fázik-e. ahogy már előttem is írták.
2009. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nalunk 21-22 fok van es en is igy oltoztetem, ahogy te. Nem adok harisnyat. Nem szokott fazni, az, hogy a keze neha hideg tenyleg nem jelent semmit. En meg 25 evesen is hideg kezu vagyok, a labam es a kezem mindig olyan, mint a jegcsap es megsem fazok, csak egyszeruen ilyen. Allitolag a babaknak meg nem az igazi a verkeringesuk, raadasul altalaban vizszintesben vannak altalaban, ezert hideg a kez- es labfej.

Amugy a multkor anyukam azt hitte a hideg kezbol kiindulva, hogy fazik a fiam, igy ket takaroba gongyolte es a testevel melegitette. A gyerek hamarosan orditasba kezdett. Mire kitakargattam mar teljesen at volt izzadva. Azota az en anyukam nem talalja hidegnek a szobat, rajott, hogy a fiam ezt szokta meg es ez az idealis neki. Sot, hozzatette, hogy amikor mi babak voltunk min 30 fokban volt szokat a babakat tartani es azt sem tartja kizartnak, hogy azert sirtunk joval tobbet, mint peldaul most az en fiam.

2009. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen meleg van nálatok akkor elég a hosszú újjú rugi, vagy legyen csak 23 fok és akkor még aláadhatod a badyt.
2009. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fűtsetek ennyire, nem egészséges és növeli a bölcsőhalál kockázatát.Plusz a baba, ha megszokja , fázós lesz és könnyebben betegszik meg.Most alakul a hőháztartása.
2009. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!