Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a volt...

Mit csináljak, ha a volt barátonőm (haverom) már nem is köszön meg jobbra balra hazudozik rólam mindent?

Figyelt kérdés
Az úgy volt, hogy a lánnyal konkrétan régóta barátok voltunk, és azt hittem igazbarát, ám egy napon már nem köszönt... ezzel kezdődött az egész. a közös barátaink pedig már nemtudom miért de olyan lenézően néznek rám, sőt még ők sem köszönnek ha én nem köszönök rájuk...mindegy. Pedig nem ártottam semmit sem neki... lehet hogy azért van mert ő más társasághoz szegődött és nem a régiekkel van jóba én meg a régiekkel még mindig ugyanúgy jóba vagyok meg minden... De végül is mit csináljak mert szinte az összes barátomat ellenem fordítja? :(
2012. jún. 8. 21:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!