Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha már jó rég óta...

Mit tehetek ha már jó rég óta nem akarnak velem beszélgetni az emberek?

Figyelt kérdés
Tudtommal a beszélgetés egy alap dolog az emberek életében, iskolában, buszon, utcán pl. elég sokan beszélgetnek. És szerintem ez nem is menőség kérdése, mert attól még lehet valakivel beszélgetni hogy nem vicces, az élet meg gyakran ad témát, mindenkivel lehet közös témát találni úgy gondolom. De velem valahogy mégse akarnak soha beszélgetni. Nem gondolnám hogy közös téma hiánya lenne ok, van közös téma, iskolába járok, iskola, hétköznapi dolgok minimum. Vicces nem vagyok, de szoktam én hallani komoly beszélgetéseket, komolyan is el tudnak beszélgetni ha kell. Akkor mégis mi oka lehet, hogy velem nem akarnak beszélgetni, úgy állnak hozzám, hogy inkább kerülik a velem való társalgást? Unottan válaszolgatnak maximum ennyi, hozzám akkor szólnak ha kérni akarnak valamit. És jó rég óta ez van, idén mentem új iskolába, itt főleg, de már a régebbiben is ilyesmi volt.
2012. jún. 8. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet túl csendesnek tűnsz.az vagy?nekem volt ilyen o.társam,nem mertünk belemászni az intim szférájába,úgy elvolt magában
2012. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Detto,kimeril annyiban a kommunikacio hogy vagy, kosz jol .es te? En is.

Csak en mar nem jarok suliba.:/

2012. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!