Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek még manapság...

Tényleg léteznek még manapság ilyen ártatlan, angyali, szeretnivaló, kedves, bájos lányok, mint Ő?

Figyelt kérdés

Annyira hihetetlen, mert a mai tinilányokban én csak csalódtam eddig, de ez a lány 13 éves ( nem soká 14 lesz kb. egy hónap) és mégis maga az ártatlanság, kedves, megértő, aranyos, hiányzom neki és tudom, hogy el fogtok ítélni, hogy 22 évesen így érzek és nem is akarok tőle semmi olyat sem, nem is tudnék egy ilyen angyali teremtést kihasználni, nem érdemli meg. Csak csodálom messziről és remélem ilyen marad pár év múlva is, addig is levelezgetünk és napról-napra jobban érzem, hogy mennyire romlott a mai fiatalság és milyen értékes is Ő.


Nem szeretnék beleszeretni és nagyon fura is ez nekem, nem találkoztam még ilyen, a mai tinik is már bunkók, flegmák, megbántják a fiúkat,kihasználják, de ő ritka kincs és úgy érzem meg kell védenem, hogy ne válljon olyanná,mint a többi lány.


Inkább úgy tekintek rá, mint húgomra, akit óvnom kell, de tartok tőle hogy bele fogok szeretni, pedig nem szabadna!


Segítsetek, hogy mit tegyek, szakítsam meg vele a kapcsolatot esetleg végleg?



2012. jún. 8. 23:39
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
el sem olvastam!!!!mit vársz egy 13-évestőőőől.mint hogy ártatlan legyen???nem lehet kiélt k.....va!hagyd békén..te..te..inkább nem!!!
2012. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 panini ***** válasza:
ne találkozzatok személyesen, csak levelezzetek.
2012. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Meg fog változni.
2012. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Már most sem úgy beszélsz róla,mint a húgodról...és ő sem testvérének tekint...


Ha rám hallgatsz,akkor békén hagyod,mert így a végén te fogod elrontani őt!Sajnálom...

2012. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. De, ha nem írok neki tuti meghasad a szíve, nem akarom, hogy fájjon neki. :(
2012. jún. 8. 23:51
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A mai tinik, és a korosztályodból való lányok közül se kiélt k*rva mindegyik. Te szimplán azért látod ezt a lányt olyan különlegesnek és csodálatosnak, mert máris beleszerettél. Szerintem jobban teszed ha megszakítasz vele minden kapcsolatot, mielőtt neki is meg fog tetszeni, hogy egy "nagy fiú" ennyire foglalkozik vele. Ő is fel fog nőni, nem marad örökre ártatlan kislány, mivel ő is csak ember. Most még csak azért az, mert még valójában is egy kislány. Egy gyereknek normális esetben ilyennek kell lennie, neked pedig nem 22éves létedre nem, az általános iskolában kéne barátnőt keresned.
2012. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Meg fog változni. Majd középiskolában bekerül egy csapatba ami tini rib*ncokból áll majd és beolvasztják maguk közé.
2012. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"De, ha nem írok neki tuti meghasad a szíve, nem akarom, hogy fájjon neki. :("


Ez már megint nem igaz.:D

Kicsit össze vagy zavarodva...mindenképpen meg fogod bántani valamivel...akkor inkább mutass példát neki,és hagyd békén...

2012. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 23:51


Igazából még nem vonzódom úgy hozzá, mint férfi a nőhöz, látom, hogy kislány, de mégis vonz aza bája, ártatlansága, úgy érzem védenem, törődnöm kell vele, elég furán hangzik tudom.


Másrészt én sem akartam ezt, egy véletlen folytán írt rám chaten és először még a korát sem tudtam, jól eldumálgattunk szimpatikusak voltunk egymásnak.


Őszintén szólva nekem is hiányozna, ha nem levelezhetnénk többet, de érzem, hogy ez sem lesz így jó, olyan furán is érzem magam. Az is zavar, hogy hiányol engem, he nem vagyok, nem írok neki.

Két napig nem dumáltunk és szomorúan írta, hogy nem vagyok sosem fent.

HOgy szakítsak vele, szó nélkül vagy tisztázzam a helyzetet? Na és mi lesz, ha épp emiatt fog rossz lánnyá válni,hogy így bánt vele egy fiú?


Nehéz ez, bár ne kerültem volna ebbe a helyzetbe! :(

2012. jún. 9. 00:01
 10/20 panini ***** válasza:
azzal, h chatelsz vele még semmi rosszat nem teszel.. nem hinném h meg kellene szakítanod vele a kapcsolatot..megkedveltétek egymást.. ebben semmi rossz nincs..max személyesen nem találkoztok így elkerülöd azt h vonzódj hozzá.. jah és ez a "véletlen folytán írt rám" azért elég gyanus:D:D:
2012. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!