Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek az igazán aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek az igazán aranyos, kedves, szeretnivaló és külsőre is bájos, kislányos kinézetű ártatlan, szüzies lányok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 23:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
FAKE
2012. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
erre milyen választ vársz, úgy őszintén?
2012. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Elb.szták a fiúk őket azzal hogy a műmellű,műhajú plázapi.ák kellenek nekik.
2012. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
már megint!! kitalálom te is egy kocka ragyás dagadék vagy akinek még nem volt nője és ezt arra fogod hogy a mai nők ribik,és nem találod köztük a párod(ez csak vigasz egy ocsmány szar vagy egyedül fogod leélni szánalmas életed)
2012. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

az animék hemzsegnek tőlük, a valóságban nem ilyenek vannak, de van pár kedvesebb fajta, őket keresem én is

f18

2012. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
Ki kell hogy ábrándítsalak ilyen a mai világban már csak az oviban van ha így haladunk akkor már 10 év múlva már ott sem lesz ilyen.
2012. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon sok olyan lány létezik, csak nem mind úgy viselkedik, öltözködik, nem úgy hordja a haját sem, továbbá mindenki beilleszkedik valahogy a társaságába, különben csak neki lesz rossz...

Szóval ja... ahogy mi, fiúk is tudnánk egy pöppet rendesebbek lenni, nem bunkóskodni, nyimulni meg inni... de mégis ezeket csináljuk.

2012. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként mondom, tényleg nincsenek, legalábbis én még nem találkoztam velük. Most azt nem mondom hogy én ilyen vagyok, mert nem vagyok egoista + nem az én dolgom ezt megmondani, de tény hogy a vivának meg stb-nek meglett a hatása.
2012. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
83%

Aranyos, kedves, tehát nem bunkó, ilyen nincs, néha mindenki bunkó szerintem főleg ha megbántják, szeretnivaló ez is kinek mi, kislányos azért kicsit megalázó egy Nővel szemben..., főleg ha úgy érted, hogy nincs jó alakja állandóan csacsog, ártatlannak senki sem az, főleg ha néha inkább álszent. Műmell se jelent semmit, lehet előtte semmi nem volt neki. Nem tudok mást mondani, meg kell ismerni az embereket nem csak ítélkezni.


21/N

2012. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Hehe. Az utolsóra pár hete csaptam le.
2012. máj. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!