Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ezekkel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezekkel az édes, aranyos, bájos lányokkal, akik folyton szemeznek velem a buszon, utcán akárhol közelebb kerülni, miért nem hiszem, hogy van esélyem náluk, amikor van, hogy utánam fordulnak utcán vagy zavarban vannak mellettema buszon?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2012. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kezdj el velük beszélgetni?:D
2012. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ma 17:19


De miről? Meg mi van, ha igaából félreértettema jeleket? Elég nagy beégés lenne. :D

2012. jún. 4. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szemezni általában akkor szoktunk, ha tetszik nekünk a fiú, vagy akkor - amit már nem szemezésnek hívunk -, ha észrevesszük, hogy valaki bámul minket, és kíváncsiak vagyunk, hogy meddig bírja.


nos, hogyan lehet megkülönböztetni a kettőt? kezdjük ott, hogy tudni kell, te milyen pasi vagy... mármint a szokásos sablonkérdés, hogy jól nézel-e ki, megvan benned az alfa, vagy ilyesmi, vagy kevésbé tartozol azok közé. kérdésedből ítélve határozottan az előbbiek közé sorolnálak, hiszen a nők nem fordulnak meg egy átlagosnál szerencsétlenebb kinézetű fiú után.

itt jön be a következő fázis, vagyis hogy te elkezded őket nézni, ők pedig veszik a jelet és viszonozzák. ÁM! mivel te túlságosan jóképű vagy (lehetsz), ettől megijednek, és biztosak abban, hogy csak azért nézed őket, mert épp nincs jobb dolga a szemednek, vagy mert van rajtuk valami, esetleg azért, mert... stb. blablabla. a szokásos önbizalom leépítő dumával szépen lassan megfűzzük magunkat arról, hogy nem is minket bámulsz, és egy ilyen jóképű fiúnak/férfinek úgysem tetszhetünk, stb.


kivéve, ha az olyan lányokról beszélünk, akik szépségük teljes tudatában vonulnak az utcán, riszálva mindenüket, amijük van, mert akkor nem hiába érzed azt, hogy nincs esélyed náluk. az ilyen cicababákhoz sok szerencse kell, és a szemezésnél határozottabb fellépés, mert az nekik unalmas. ők d*gni szeretnének, és nem ismerkedni. :) általában. tisztelet a kivételnek (ha létezik olyan...)


én speckó nem merek szemezni. el sem tudom képzelni, hogy létezik olyan férfi, aki kiszúrna engem a tömegből, az engem körül vevő csodálatosabbnál csodálatosabb lányokból, és kifejezetten velem szeretne szemezni. :/ :( ez van.


összegezve tehát, vagy arról lehet szó, hogy nem a megfelelő lányt nézted ki magadnak (akikre az édes, bájos, aranyos jelző elég erős), vagy pedig egy olyat, aki nem akarja elhinni, hogy TE szemet vetettél rá, és ezért inkább nem is ad feléd olyan jeleket, amiből egyértelműen leszűrhetnéd, hogy akar-e többet, mint a szemezés, vagy sem.


egyébként pedig próba, cseresznye, tudod, egyszer élünk, ha legközelebb látsz egy ilyen lányt, akkor menj oda hozzá egy sablonos indokkal, és a válaszából, a stílusból, ahogyan felel, tudni fogod, hogy mi a helyzet. :)


sok sikert! :)


22/N

2012. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!