Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az Oscar-díjasok kiválasztásáh...

Az Oscar-díjasok kiválasztásához zsűri van? Ha igen, kik? Egyáltalán hogy megy ez?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2012. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A linkelt cikk lenyegeben elmond mindent.

En dolgoztam egy nocinek, feher, kb. 50-es, aki a filmes szakmaban dolgozott (nem rendezo, vagy szinesz, de valami filmes:) O is az Akademia tagja volt. (meg talan most is az)


Amikor jott az Oscar idoszak, akkor halomszam kuldtek neki a postan a filmeket es zenei cd-ket, forgatokonyveket stb, hogy nezze/halgassa/olvassa oket es dontson.

Legtobbszor olyan filmekrol is kapott masolatot, amik mozikban meg ki sem jottek. Az Aviator forgatokonyvet pl. pont elottem akarta kidobni a kukaba, en elkertem es elolvastam :)

A filmeket megtartotta :(


Amikor pedig Oscar est volt en vigyaztam a gyerekeire, amig o nagyestelyiben elment a ferjevel. Amikor az elo kozvetitest neztuk a TV-ben akkor a gyerekek kiszurtak, hogy anyu pont ott setalt a piros szonyegen a hatterben :)

2012. jún. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!