Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik az alap cigánytörzsek?

Mik az alap cigánytörzsek?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom 7-8 van.
2012. jún. 10. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Googléval összevesztetek, már nem a jóbarátod?
2012. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló te nem vagy semmi... xD


[link]

Miért kérded? :)

2012. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rosszul tettem fel a kérdést.:S


Egyik ismerősömmel beszélgettünk, és ő valahol olvasta, vagy hallotta az ősi cigány neveket, mik törzseket jelölnek : kőhalmi,oláh,rác...


próbáltam utánanézni a googlen, de nem találtam semmit, gondoltam, hátha van itt valaki aki tájékozottabb:)


és egyszerűen csak érdekel:)

2012. jún. 12. 00:18
 4/4 anonim válasza:

elmondom az én eddigi tapasztalataimat.


oláh cigányok akik régen zenészek voltak hegedű cimbalom harmonika

őket kolompároknak is hívjuk. magasságuk átlagos jó erősek.

szintók cigányok a köszörűsök általában izmos fizikumú vagy jó erőteljes felépítésű egyedek. átlagosan alacsonyabbak a magyaroknál. van bennük gyilkos ösztön jócskán.

beások feketék hasonlóak a négerekhez na ők biztosan indiából jöttek a legesleg kötekedősebbek hiénábbak és messze a legostobábbak. persze vannak kivételek de.. nos őket sok más cigány is utálja mert lehetetlen velük együtt élni.magasságuk súlyuk átlagos. elé gyorsan futnak és jó az állóképességük. magyarul lefutnak a pénztárcáddal ne fuss utánuk inkább lődd térdhajlaton.


romungrók: szigetváron sok van bár Magyarországon kevesen vannak magasak nagydarabok és elég agresszívek.

2012. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!