Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi rontotta el?

Szerintetek mi rontotta el?

Figyelt kérdés
néhány napja volt a szülinapi bulim, nem voltak itthon a szüleim,bármit mondtam nem hallgattak rám, mindent szétb-sztak és pl ha mondtam h gyertek táncolni nem akartak, mindenki máshol volt se üvegezni se semmit nem akartak csinálni! most elég rossz kedvem van :(

2012. jún. 10. 23:17
 1/7 anonim válasza:
45%
Anyádékkal akartál üvegezni meg táncolni?? meséld el mit és hogyan basztak el pontosan a szüleid ha ott sem voltak??
2012. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oda van irva h nem voltak itthon a szüleim
2012. jún. 10. 23:44
 3/7 anonim válasza:
45%
Az igaz de akk a mondat többi része akk kire vonatkozik?, És az Írva az Í:D
2012. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Most direkt kötözködsz, vagy tényleg ennyire értetlen vagy? A bulin lévő vendégekről írta ezeket.
2012. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jó na ne haragudj, nem bírtam ki h ne kössek bele kis poénnak szántam, csak első olvasásra tényleg úgy tűnt mint ha érted na..:) Nem vagyok értetlen, értem én, de h a hiba hol van az már elég érdekes. El kellene azon is gondolkodnod h nem biztos h benned van a hiba hanem abban h akiket meghívtál csak a szórakozás miatt mentek el meg h kibulizzák magukat és veled meg nem törődtek h mi van. Bár ez elég szomorú annak a tudatában h születésnapod volt (így utólag boldogat!:)). De ez csak az én véleményem,. Az is lehet h a buli nem volt elég érdekes és nem volt hozzá kedvük egyszerűen. Mindenesetre jobb ha őket is megkérded h miért volt ez ami volt!
2012. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bulik nem csak úgy, maguktól lesznek jók, az ilyesmit meg kell szervezni. Nálad ez elmaradt, sebaj, most vond le a tanulságot és a következőnél már ügyesebb leszel.
2012. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazatok van , köszönöm.
2012. jún. 13. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!