Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pofátlan új szomszéd ellen...

Pofátlan új szomszéd ellen kérnék tanácsot. ötleteket mondanátok?

Figyelt kérdés

pár hete költözött egy szlovák család velünk szembe.(1)csütörtökön a kisfiú(Dávid) megvárta amíg a kisfiamat(Danit) hazahoztam oviból.kis autóval jött haza amit elkért a Dávid a Danitól hogy kipróbálhassa.onnantól az Én kisfiam egyedül nem is ült az autóba.ha akart volna akkor is csak Dáviddal együtt az egyszemélyes kis autóba.Én ekkor ismerkedtem meg az anyjukkal (Katival)(2)mesélte hogy albérletben vannak de rossz a bojlerük.nekünk volt egy amit 1 évig használtunk(valami tönkrement újat csináltattunk de szinte mindent kicseréltek benne).mondtam neki ha kell vegye át belőle azt az alkatrészt ami kell az övékhez.(ugyan az a típus)na így is lett.kérdezte másnap(pénteken)mivel tartozunk.hát mi nem tudtuk mi mennyibe kerül,azt mondta akkor megbeszélik ők.párom mondta neki tudod mit legyen az új ár fele.szombat reggel átjött hogy 15ezer forint nekünk jó-e.2 alkatrészért.mondtuk persze.ma (hétfőn)jött hogy ha kérdezi a főbérlő mennyit kaptunk 75500 at mondjunk.ennyi lett volna.és láttam a papirt nem egy henem vagy 5-6 alkatrészt szedtek ki és cserélték át.

(3)ma délelőtt átjött a gyerekekkel mondta ha a kisebbik(Bálint) fiam nem kel fel mire oviba megyek a nagyobbikért(Daniért)átjön figyel rá.kb:8perc.így is lett szólnom kellett.át is jött .nálunk maradtunk de Dávid addig hisztizett az autóért hogy átmentünk hozzájuk.mindig csak a kocsi kéne a Dávidnak.na a kérdésem annyi lenne.hogy:nem szeretném ha kihasználnának mert én elég naiv kis hülye vagyok.meg eddig is meg voltam nélkülük nem akarom minden percem vele együtt tölteni.elég azén 2 fiam nem kell még kettő.egyszer-egyszer jó de nem minden nap többször meg estig.na meg nem becsülik meg a játékot.kéregetnek.ja és azt mondogassa Kati milyen szegények.....mi sem vagyunk pénzesek csak egy átlag család.sőt én most már csak gyest kapok.nem érdemes szerintetek barátkozni?ez pár nap alatt történt.szomszédom is mondta ne legyek hülye



2012. jún. 11. 22:02
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim válasza:
39%
szerintem ürítsd a székletedet a kcsögök udvarára!!!! ilyen sóhereket.. együtt érzek
2012. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim válasza:
79%

istenem..

milyen iskolába jártál,hogy fogalmazni és helyesen írni sem tudsz???

2012. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jó barátság onnan indulhat,ha nyíltan kimondod amikor nincs időd a gyerekeire vigyázni,házimunka ez az stb.
2012. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
mit is vétettem?talán velem van baj?
2012. jún. 11. 22:07
 5/60 A kérdező kommentje:
hát igen este 9 után mosok fel és vasalok.akkor van nyugi.
2012. jún. 11. 22:08
 6/60 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk tagolni kellene a szöveget. Úgy talán olvashatóbb lenne.
2012. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
80%
Könyörgöm, vesszővel válaszd el a tagmondatokat, a mondatok között használj szóközt, és kezd az új mondatot nagy betűvel, mert egyszerűennemlehetígyelolvasniannyiraegybenvanazegész.
2012. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
2/5 kérdezz mit nem értesz?én leírom neked külön,hogy megértsd.amúgy végeztem iskolát.nem húztak soha.fáradt lehetek talán.de más lehet érti amit írok és tud tanácsot adni.nekem nappal a gyerekek(család)este takarítás.
2012. jún. 11. 22:13
 9/60 A kérdező kommentje:
Ti komolyan csak a helyesíráson vagytok elakadva?vagy itt nem lehet komoly dolgokról kérdezni?
2012. jún. 11. 22:16
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2012. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!