Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintem nem a magyar lányok...

Szerintem nem a magyar lányok a legszebbek, más is van ezzel igy?

Figyelt kérdés
-sok helyen jártam a világban, általában olyanok mondogatják,hogy a magyar csajok a legszebbek,akik nem jártak máshol,saját szememmel is láttam magyar férfiakat kikeredkedett szemmel nézni nyugat europai országokban csajokat,mert addig csak magyart láttak-pedig az általatok sokat szidott angliában ,iroszágban is sok,csinos,bájos arcú csaj van,sokkal szebbek mint a magyarok,átlag magyar csaj barna haj,barna szem,no smink,farmer...ennyi...unalom! Dánia,Svédország,Francia,Orosz ,Amerikai lányok mind izgalmasak,szépek ,csinosak,kedvesebbek mint a magyarok,egy idegennel is...ez a tapasztalatom,magyar nöknek csak az arcuk nagy, aki itthon felvesz csinos ruhákat,abbol alig van és azt minden férfi megnézi az utcán,ellenben pl: angliában a legkisebb eldugott városkában is egy bulira minden csaj kiöltözik,szexin...itthon? ugyanmár...farmer,meg lapos cipö
2012. jún. 14. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Relativ kinek milyen csaj melyik országban a legszebb izlés kérdése
2012. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy ezek meg azok a lányok a legszebbek. Mindenhol élnek szép lányok meg kevésbé szépek is, attól függetlenül a lapos cipős farmeres unalommal kapcsolatban igazad van. Más kérdés, hogy magyarországon nem nagyon tudsz normális ruhát venni ha nem valami nagyvárosban élsz, én is gyakran rendelek külföldről, mert ott találok olyat ami tetszik.
2012. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ezt nem úgy kellett soha sem érteni, hogy itt csak szép lányok vannak, máshol meg csak csúnyák...

Gondolom azért terjedt el ez, mert relatív sok csinos lány van (elvileg) Magyarországon - legalábbis ezt állítják a külföldiek.

Semmiképpen sem egy kizárólagosságot akartak ezzel mondani.

2012. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szeritnem amúgy, max azért látják őket csinosabbnak, mert eltérnek a nyugat európai átlagtól, ezért inkább másmilyenek mint csinosabbak.
2012. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
90%

Azért az elég relatív, hogy mi a szép.

"egy bulira minden csaj kiöltözik,szexin...itthon? ugyanmár...farmer,meg lapos cipö"

Nem azért, de itthon is elég szexin ki szoktak öltözni. Bár az is mit jelent nálad? Nem csak a magassarkú, meg a kurv*s kinézet a szexi.

"no smink,farmer...ennyi...unalom!" szerintem meg pont az, aki agyon van sminkelve nem szép. Meg miért lennének unalmasak a magyar lányok?

2012. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shaddark ***** válasza:
100%
Hát, Írország... D Fura ízlésed van szerintem, de hát a szépség szubjektív fogalom, mindenkinek más tetszik jobban. Itthon kevesebb az öltözködésre felhasználható pénz mennyisége háztartásonként, de ha már ruha nélkül nézed őket sztem Magyarban sokkal több jó nő van mint bárhol máshol. Bulikban kellene nézelődnöd, vannak olyan helyek ahová igencsak kiöltöznek a hölgyek. Bár egy tapasztalt, jó szemű férfi bármilyen olcsó ruha alatt képes meglátni a szépséget... Belső szépség, kedvesség meg emberfüggő, abban valóban nagy hátrányban vagyunk sajnos.
2012. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azokban az országokban van sok szép ember amelyiknek nem homogén a népessége.Magyarországnak igencsak kevert a lakossága és ezért néznek ki jól.Az angolokat azért látjuk csúnyának mert náluk volt egy kis beltenyészet meg a németeknél is.
2012. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nagyon tetszenek a magyar emberek, noha magyar vagyok magam is. Volt szerencsém angolokhoz, de belőlük valahogy hiányzik a kisugárzás. Mindannyian egyformák, üres arckifejezés, undorító akcentus :D

A német lányok közt rengeteg a "holdvilágképű", lapos s*ggű teremtés. De legalább látszik némi élet a szemükben.

Az USA egy svédasztal. A népességnek több mint fele elmondhatja magáról, hogy negyedrészt indián vagy koreai vagy akármi. Kár, hogy nem nagyon mernek felengedni abból az idétlen keep smiling-állapotból.

Míg a magyarok, még ha nem is lehet őket egységesen kenyérre kenni, őszinték. Ha nincs kedve vigyorogni, akkor nem teszi. Nem jópofizik feleslegesen mindenkivel. Ettől olyan igazi a magyar népesség sokakhoz képest.

2012. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%

Tökéletesen egyetértek a Kérdezővel!


Már csak azért is, mert jártam már nagyon sok helyen, Indiába, Kínába, Oroszországba, Lengyelországba, Franciaországba, Spanyolországba, Németországba, Norvégiába, Görögországba.


A legátlagosabb orosz, francia és indiai nők úgy kétszer szebbek, mint a legszebb magyar lányok.

Az indiaiakat sokszor lecigányozzák pedig totál másképp néznek ki és az indiai nők gyönyörűek. A francia nők is nagyon csinosak átlagban, ráadásul mindegyiknek jó a humorérzéke is, egyetlen hiba, hogy Párizsba sok a leszbikus csaj. Moszkvába olyan csajok mászkálnak az utcákon, hogy a Dukai Regina hozzájuk képest egy bányarém.

Volt is orosz barátnőm. :D


A norvég nők is gyönyörűek, csak nagyon magasak (185cm-210cm. A legszebb norvég lánnyal akivel találkoztam és beszélgettem, aki nekem a legjobban bejött, az 205 cm volt). A lengyel nők pedig verik a mezőnyt magasan, amikor sétálgattam Varsóba akkor majdnem 5 percenként voltam szerelmes, rengeteg jó nő van ott, ráadásul visszafogottak nagyon és szerények!


Kína a két véglet, vagy nagyon szép nőket látsz (10-es skálán minimum 9-est, esetleg 8-ast) vagy olyanokat akik olyan rondák, mint a világháború. Átlagosat nem is nagyon láttam.

A német nők viszont bűnrondák, átlagos sincs igazán nagyon csúnyák. A görög nők pedig unalmasak.

2012. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!