Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a magyar nők a legszebbek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a magyar nők a legszebbek, akkor a magyar pasik a leghelyesebbek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Mindkét állítás téves.
2010. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Negatív.
2010. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk igen
2010. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egyik sem igaz.Ha azt nézed pl a miss worldöt mikor nyerte meg magyar?A magyar pasikkal meg nem is hallottam ugyanezt a dolgot, inkább úgy hogy milyen jók az olasz pasik.
2010. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Olasz pasik fúúúúúj :D nekem a magyar vagy osztrák pasik sokkal jobban tetszenek :)
2010. aug. 2. 17:22
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is jobban tetszenek a magyar pasik. Akinek az olasz jön be az bevállalná a cigányt is,fúj!
2010. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Olasz pasikról akkora legendák keringenek és lófaszt nem tudnak az ágyban:D Több barátnőm is csalódott:D Egyébként menj ki külföldre. Szerintem amíg itt eljön 20 szép csaj, addig ott eljön 5. A magyar pasikban is sok a helyes. Egyébként minnél keverékebb egy nép, annál szebbek az emberek.
2010. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
ÓÓÓÓ, pujáró gigolóóó!
2010. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Éltem külföldön és sokat jártam a nyugati országokban , bár nem pasiztam , de azért akadtak "helyes" fiúk . Inkább azt mondanám, hogy megtudják engedni maguknak azt , hogy csinosan öltözzenek és igényesek legyenek önmagukra.

Bár sok Magyar srác is , mégsem teszi .

2010. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A magyar lányok a legszebbek, ez tény, és itt előttem jól mondta az egyik válaszoló, azért mert kb rajtunk járkál át mindenki, és nézd meg az angolokat... :):):) A magyar pasik is jók...csak az a baj h nem sokra lehet azt mondani h FÉRFI meg NŐ. Bár máshol sem. Az olasz pasik meg igenis jók. :) és nem dugnék cigánnyal.


20/f hetero :D

2010. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!