Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te mitől érzed hasznosnak magad?

Te mitől érzed hasznosnak magad?

Figyelt kérdés
miket csinálsz az életedben amitől azt érzed hasznos vagy?
2012. jún. 14. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Családom van, szakmám és karrierem. Nap mint nap érezteti velem a párom, mennyire fontos vagyok neki, a szakmámban is elismernek emellé karitatívan egy alapítványnál vagyok szabadidőmben, állatmentéssel foglalkozom. Én ezen dolgok egyensúlyától érzem magam hasznosnak, persze ehhez nagyon jól esik a mindennapos megerősítés, még ha apróság is.
2012. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én attol, hogy olyan életet éljek amelyet elvár az élet forrása, és azt segitsek másoknak is elsajátitani.emellett igyekszem még egyébb területen is megfelelni, de nem vágyom karrierre, gazdagságra. egyszerüen élek, és ettől boldog vagyok, nem kell félnem hogy kirabolnak, nem hazudom, tiszta lelkiismerettel igyekszem élni, és ettől jot tudok aludni is. köszönöm.
2012. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl.:

Megtanítom a kezeltjeimet beszélni, kibeszélni, hallgatni és meghallgatni.

2012. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egész nap ülök a gép előtt és rinyálok és rinyálok...
2012. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy segíteni tudok másoknak.
2012. jún. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!