Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy látjátok,...

Lányok, ti hogy látjátok, mennyire férfiasak a mai férfiak?

Figyelt kérdés
Itt most nem a külsőre gondolok, hanem arra, hogy önnálló, egyedül dönteni képes, határozott úriembereket láttok-e bennük? Én nagyon nem.
2012. jún. 17. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Dettó!


A férfiasság 40 felett kezdődik majd a mai fiataloknál!

2012. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a férfiasság messze áll tőlük..

16 évesen az a nagy szerelem nekik, hogy markolássza a csaj seggét..

Ezért van az, hogy sok 16-17-18 éves csaj, idősebb pasiért van oda, vagy vannak együtt.. Mert ő "férfi" , nem csak korilag, hanem tudja mi kell egy csajnak. !

2012. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
51%
Semennyire! Számomra szégyen ami itt folyik, de ugyanúgy szégyen ahogy a lányok viselkednek/kinéznek.
2012. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! A "szégyen, ami itt folyik" Magyarországra utal? Szerintem ez európai tendencia. Kihúzni minél tovább a gyerekkort, kerülni a felelősséget és az önállóságot. Számomra ez a két utolsó a legértékelendőbb tulajdonság egy férfiban, de nem találok ilyet 30 éves létemre. Olyan, mintha az összes férfi gyerek lenne ( a kivételhez még nem volt szerencsém) és a párkapcsolatban számukra a barátnő egy pótanyukát jelentene. Le vagyok rajta hidalva, hogy az összes pasim anyának akar szólítani, pedig nem vagyok anyatípus.
2012. jún. 17. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!