Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahogy idősödöm majd egyre...

Ahogy idősödöm majd egyre többször olyan férfiak fognak megtetszeni akiknek gyerekük van meg feleségük?

Figyelt kérdés
Mikor gimis voltam akkor max azért volt valaki "tiltott gyümölcs" mert barátnője volt. Aztán most 23 éves vagyok, és ugye az idősebb pasik tetszenek, mondjuk 30 éves korig kb. és egyre többször veszem észre pl amikor újabb emberekkel találkozom, hogy bemutatkozunk stb. meg is tetszene, erre látom hogy gyűrűt visel, házas, vagy éppen már gyereke van. A 30 év körüli férfiak már abban a korban vannak hogy komoly kapcsolatban vannak, vagy már családjuk van. De akkor hogy lesz nekem párom? Majd oda fogok jutni hogy telnek az évek, és én is 30 leszek, és majd egy jóval fiatalabb pasival állapodom meg mert az idősebbek már foglaltak lesznek, vagy elváltak X gyerekkel? Ez elég rossz kilátás már most...
2012. jún. 5. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én speciel 32 éves vagyok, és egy 29 éves barátom van, már 2 éve, nem volt még házas, nincs gyermeke, szóval ne aggódj. Fogsz találni olyan férfit, aki szabad és hozzád való.
2012. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A párom 30 volt mikor megismertem én 23. Se felesége, se gyereke nem volt. Most már van, mi vagyunk neki. Ne izgulj, a 30-as pasik többsége azért még nem állapodott meg.
2012. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj a 30 alatti férfiakkal? Nincs elég pénzük?
2012. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát, a 30-as pasik kb. felének már komoly kapcsolata és/vagy gyermeke van...

Biztosan találsz a pasik másik feléből hozzád illőt, bár lehet, hogy elvált és/vagy gyermekes lesz.

Gond ez?

2012. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kár ezen 23 évesen aggódni :) Lehet, hogy már jövő héten találkozol valakivel, aki tetszik, és lehet, hogy mondjuk 26 éves lesz. Sosem tudjuk előre.
2012. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!