Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy telik a szünet? Mikor...

Hogy telik a szünet? Mikor keltél ma? Mit tervezel mára?

Figyelt kérdés
Azt hiszem én kipihentem az egész évet:D Este 10-kor feküdtem le,és kb. fél 12-kor ébredtem. Most feltudnék robbanni annyira kialudtam magam:DDDDDDDDD Ma úgy tervezem,hogy kifekszek a napra kicsit barnulni:)

2012. jún. 17. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Még szinte el sem kezdődött :D

Kilenckor keltem, de hulla vagyok, nem szabad nekem 8 üránál többet aludni...

Anyával reggel hársfavirágot szedtünk, ma megyek sütit sütni, este meg baránőmmel kicsit kiruccanunk, és felavatom az új szandálomat, amire nem került sor a sok eső miatt eddig.


17/l

2012. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
9-kor keltem:D napoztam, segítettem anyunak,takarítottam, most meg kockulok.:/ Estefelé majd megyek futni:)
2012. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szünet van ezért nem szólnak éjfél fele hogy menjek aludni ezért fent voltam 3-ig:D Most keltem előbb. Úgyérzem egész nyáron így lesz:D Ma annyi hogy elmegyek laptopot venni, hazajövök és haverokkal megyünk valahova:D 15/F
2012. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek: Milyen sok eső? Kb 3 nap volt mikor esett.
2012. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyenőre unalmasan,mert még csak most kezdődött.;-)

Ma 10:15-kor keltem,tegnap éjfél utàn kicsivel feküdtem le.

Az egyik tervem nyárra,hogy elkezdek franciául tanulni,mert jövőre azt fogok tanulni a suliban második nyelvként,illetve kísérletet teszek a kiszemelt pasi meghódítására.XP

16,5/L

2012. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Sorry rosszul értettem a kérdést.Úgy értelmeztem,hogy a nyárra mi tervezek,mert csak futólag olvastam el.:-D

Hogy arra is válaszoljak,semmi izgalmasat.XD :-\

2012. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9-kor.Elmentünk a Virágfürdőbe.
2012. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Készülök lelkileg, hogy holnap érettségizek, és ha mázlim van nem bukok meg.. aaaaajhh irigyellek titeket :DD

18/F

2012. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hajrá!;) :D
2012. jún. 17. 22:10
 10/14 anonim ***** válasza:
fél8kor keltem barátnőméknél sátraztunk,konkrétan 2órát aludtunk,de az a dúrva, h semmi bajom:DDD amúgy egész nap a Balcsin süttettük magunkat, tök csoki lett a hasam meg a lábam, csak a vállam meg a hátam égett le,mert azt nemkentem be,és kibszottul fáj:||
2012. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!