Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy hét szünet. Mit...

Van egy hét szünet. Mit csináljak? Rettenetesen fogok unatkozni. Hó nincs, sárban és ilyen latyakos izében nem szeretnék biciklizni stb. Mit csináljak? :D

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
játsszál papás-mamást!
2011. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
???
2011. dec. 25. 18:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érti, hogy kapj el valakit, lehetőleg egy ellenkező nemű egyént... :)


Szerintem szánj rá egy napot, és pakold össze a cuccaidat, töröld le a polcaidat, a szekrény tetejét, porszívózd ki az eldugott sarkokat, stb.

Ez olyan dolog, amit csak nagy unalmában követ el az ember fia... De olyankor jó érzés, hogy valami hasznosat is tett. Anno én is mindig télen szántam rá egy napot.

2011. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
69%

Tanulás?

A könyveket meg kellen értened szőröstől, bőröstől:))

(ha nem érted)

2011. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mivel még csak 13 éves vagyok, ezért a "papás-mamás" kilőve. :D A takarítás nem olyan rossz ötlet, mert már rá férne a szobámra. De... :D A tanulásra viszont már meg van az időpont, amikor eljön osztálytársam és ismételünk... :D
2011. dec. 25. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
olvass, esetleg gyöngyfűzés
2011. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyeneket beküldeném az iskolába. Mi az hogy unatkozol? Mások meg szenvednek amíg te itt játszod az eszed.
2011. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyelvtanulás? :)
2011. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én tegnap vásároltam. ma csak karácsonyos filmeket néztem és elpakoltam. Holnap is ezt fogom tenni, utána pedig barátnőzök.Mozi ,vásárlás (ez elvisz pár napot) ,aztán jönnek majd rokonok is,és tanulni is kéne valamikor. Utána szilveszter,2.án kipihenem a "másnaposságot?:)" 3.án pedig a sírós nap.:((
2011. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

13 évesen már nem vagy olyan kicsi, gondolom a szüleid dolgoznak a két ünnep között, így besegíthetsz a házimunkába is. Mosogatás, porszívózás, portörlés, terigetés, tiszta ruhák összehajtása, elpakolása, ezek mind neked is mennek és a szüleidnek biztos nagy segítséget jelent.

Találkozz a barátnőieddel, menjetek el korizni (ha van pálya), mozizni vagy akár egymásnál is 'mozizhattok', beszélgessetek, szóval csináljatok ilyen 'csajos partyt' :)

2011. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!