Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a családomon...

Hogyan tudom a családomon lévő több évtizedes átkot levetetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, több hónapja keresem a választ és a megfelelő embert, aki segíteni tud vagy legalább útmutatást adni a problémámmal kapcsolatban. Szüleim nagyon nagy szorgalommal, erős középrétegbeli szintre küzdötték fel magukat, mindenünk megvolt. Évekkel ezelőtt egy délután mamám egyedül volt a házban, és hallotta, hogy valaki bejön a bejárati ajtón, majd felmegy az emeletre, ahol mamám is volt. Kérdésre senki nem válaszolt, majd körbenézett a házban és senkit nem talált. A gondok tornyosultak: anyagi csőd, betegségek sorozata, állandó kudarc. Hívtunk papot, hogy szentelje fel a házat. Háromszor ki is jött a papunk - szüleim és én voltunk jelen a szentelésen. Papám ezt követően mind három esetben iszonyat beteg lett ( Stroke, szív inf. hasnyálmirigy gyulladás) Mindeközben Mamámmal és pár közeli barátommal eltérő időpontokban láttunk fekete árnyakat a házban/udvaron. Ezzel párhuzamosan egy családbéli nőnek a fiának szerencséje 180 fokot fordult, hasonló szintet elérve a szüleim előző anyagi helyzetét tekintve. A nő iszonyat rosszindulatú, rossz érzést kelt bennem a jelenléte. Volt rá alkalom, hogy elszólta magát szüleim előtt, hogy valakire fekete mágiát küldött. arra gyanakszom, hogy ez történt a családommal is. Kérlek segítsetek, iszonyat el vagyok keseredve!

2012. jún. 20. 12:52
 1/4 anonim válasza:
Ez most komoly?? Szerintem, simán, ha csak optimistábban gondolkoznál, biztos találnál olyat a családod életében, ami jó, vagy szerencse. Biztos valami buta véletlen az egész. Nincsenek átkok, gondolj erre. Másrészt: vallásos vagy? Ilyen esetekben az is sokat segít, ha hiszel Istenben, és sokat imádkozol. Hidd el, segíteni fog! :)
2012. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Az átok,addig hat rátok,míg elhiszitek,hogy megátkoztak,továbbá elhiszitek,hogy ez akármilyen hatással van rátok!

2012. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2012. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!