Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek gazdagokkal foglalkoz...

Ismertek gazdagokkal foglalkozó oldalakat?

Figyelt kérdés

Olyan oldalra gondolok amik a gazdagok életvitelével foglalkozik, nem a sztárokéval vagy leír sikertörténeteket, hogyan lettek gazdagok a gazdagok.


pl

[link]

[link]



2012. jún. 23. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A burzsuj blog egy nagy rakás szar. Maga a blog jó lenne, ha azok járnának oda olvasni-kommentelni, akiknek szól, ehelyett mindig egy csomó proli acsarkodik a cikkek alatt.
2012. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
2012. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Én gazdagnak számítok de nem vagyok sztár vagy híres.


Sikertörténet?Az én családom története elég régre nyúlik vissza.Az őseim német nemesek voltak, majd később Magyarországra költöztek.Ők nagyon gazdagok voltak a maguk idejében , valódi arisztokraták.A nagyszüleim a Rákosi rendszer előtt elköltöztek nyugatra , természetesen minden vagyont és értéket amit lehetett kimenekítve , Svájcba.Majd csináltak üzletet.Édesanyám nemesi származású magyar menekült, akkoriban konzervatív gondolkodásmód élt és nemes csak nemeshez mehetett hozzá , bár ők máig szeretik egymást nem érdekházasság volt.

Svájcban befektettek több üzletbe ami bejött.A szüleim is és én is kint születtünk.Majd 1992-ben Magyarországra költöztünk , nagyszülőkkel együtt.Majd itt is fektettünk be üzleteket.


Ma már különálló vállalkozásom van a szüleimétől.

2012. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

burzsujnál a posztok jók, a kommenteket ritkán olvasom, de a blog az alsóbb osztályoknak szól, bemutatva a gazdagok álomvilágát, ezért is jár oda sok "proli" kommentelni


2. hát szakadok, ez nagyon jó válasz volt :D


3. kösz a sztorit


még mindig várom azok válaszát, akik ismernek a kérdésben megfogalmazott oldalakat

2012. jún. 23. 21:37
 5/6 anonim válasza:

Én a trendmagazin.hu oldalt ajánlom. Nagyon jó cikkeik vannak, pl múltkor a világ leggazdagabb nőjéről volt cikk...

Ja és nem bunkó prolik a kommentelők se!

2012. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rich kids of Instagram!
2012. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!