Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék egy blogot írni,...

Szeretnék egy blogot írni, nem nyilvánosat. Milyen oldalakat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Először úgy szeretné, hogy csak én láthassam , más ne, amit írok, be lehet ilyenre állítani és ha igen, azt később nyílvánossá tudom tenni?

Tudtok valami jó blogíró oldalt ajánlani légyszi, ahol én is elkezdhetném?

Mindenkilapján próbálkoztam egyszer, de nem igazán tetszett, meg nem volt annyira átlátható sem:(

Köszönöm:) 20l



2012. jún. 23. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

blog = weblog, tehát természetéből fakadóan nyilvános


amit te akarsz írni, az sima napló


írd meg Wordben, és mentsd el a gépedre.


Őersze lehet olyat, hogy egy blogon csak később jelenjen meg a posztod, de meg kell jelennie


amúgy meg mi lenne a blog URL-je, ha nincs is mögötte semmi? érdekes...

2012. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jólvanna, buta vagyok az ilyesmihez:D

de tényleg a word azért nekem is eszembe juthatott volna:D írom oda, most jót nevettem magamon:D

2012. jún. 23. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kérdeztél hülyeséget....


Ha wordbe írod, az ugye a te gépeden van. Ha viszont felrakod egy blogba, akkor akár milyen gépről, bárhol vagy el tudod érni a netről.


Van olyan blog, amihez jelszó kell, hogy lássák.

Csomó blogos oldal van: blog.hu, blogol.hu

vagy a google fiókoddal is nyithatsz egyet. Utána szerintem mindegyiknél be lehet állítani, hogy ki láthassa a bejegyzéseidet, akár az egész blogot.

2012. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!