Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen közösségi oldalakat...

Milyen közösségi oldalakat ismertek, ahol van esély értelmes emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

olyasmire gondoltam, mint valami művészeti portál, tudományos érdekességekkel foglalkozó közösség, elvontabb emberek, szabadgondolkodók, sportportál, ilyesmi vagy bármilyen általános közösségi oldal is jó, ahol viszonylag értelmesebb emberek vannak, nem átlagos, unalmas idióták


tudom, az értelmes mindenkinek más, de bármilyen ötlet jöhet


a mindenki különleges, meg beképzelt vagyok közhelyekkel ne fárasszatok, ha lehet



2012. máj. 19. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik oldalon van erre mód. Egész pontosan minél többen vannak egy oldalon, annál több értelmes embert találsz. És azért az első beszélgetésből már kiderül, hogy normális, értelmes emberrel vagy világraszóló idiótával beszélgetsz-e.
2012. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tergemin.hu, moly.hu
2012. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

# 1/2

ezt tudom, csak észrevettem, hogy a sok idióta elüldözi azt a kevés értelmesebbet is, és végül egy rakás viszonylag értelmes de teljesen társasághiányban élő ember van szétszórva a földön, akiket sosem érhetek el a hozzáállásuk vagy a távolság miatt.


# 2/2

ez a tergemin érdekesnek tűnik, a devianttal az volt a bajom, hogy ott nehéz magyarokat találni , igaz nem is ástam bele túlzottan magam

ennek jobban tetszik a külseje is, meg szűkebb a válogatási lehetőség.

köszönöm, ilyesmire gondoltam.

2012. máj. 19. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!