Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Téged nem zavar, amikor tele...

Téged nem zavar, amikor tele van az internet "próbálj ilyen lenni, próbálj olyan lenni" féle dolgokkal?

Figyelt kérdés
talán csak gyerekeskedem, vagy ez szerintetek is béna?? vannak olyan téma körök amiktől nagyon frászt kapok. szerintem az ember az egy összetett lény, van aki természetétől fogva vicces, és ez valami lelki jelenségre utal benne, nem azért vicces/magabiztos/szép/stb., mert betanulja, hanem mert természetétől fogva benne van valamilyen kiskori tapasztalatoktól, vagy gének. hogy jobban érhetőbbé tegyem a témát, pl van az hogy "ha mű vagy miért várod az igazit?" ami szerintem nagyon korrekt költői kérdés. kiskoromba én is foglalkoztam ilyen hülyeségekkel, mert bizonytalan alkat voltam, de szerintem gáz az ilyen felszínre építő hülyeség, mintha az ember egy bábu lenne egy színpadon. szerinted az ilyen emberek, akik az ilyen fórumok után mennek, élnek igazán? kielégítik igazán azt amire a lelkük szomjazik? vagy csak olvassák fórumokban, hogy légy ilyen, viselkedj így, de azon nem gondolkodnak, hogy ők miért ilyenek, amilyenek most? szerintem ez a lényegesebb kérdés, olyan mintha arcon köpnéd magad, amikor nem foglalkozol a saját érzelmeiddel, saját lelkeddel, hanem próbálod azt félresöpörni és eljátszani egy tökéletesnek ámított személyt. neked mi a véleményed?

2012. jún. 22. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ebből egy kukkot sem értettem.
2012. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi van?
2012. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én értem. Igaz amit írsz, de most mi is itt a kérdés?
2012. jún. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem,csak te nem érted,hogy nem születéstől elrendeltetettek valakinek a tulajdonságai,Ezek fejleszthetők alakíthatók .Ha valaki a suliban "béna,ciki,lúzer" az ha később összeszedi magát, képezi magát ,átprogramozza a viselkedését lehet sokkal sikeresebb mint anno a "menők" Nem megéri?

Ráadásul a szerepjátszás egyfajta védekezési mechanizmus, ugyanúgy személyiségrész lehet mint bármi más.Rákényszerül az ember a taktikákra ,ha könnyebben akar érvényesülni és ha ehhez neten ,könyvekben talál segítséget az se baj.

2012. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!