Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Állandóan zaklat egy alkoholis...

Állandóan zaklat egy alkoholista ember! Várjam meg míg bántani fog? Vagy mit csináljak? Segítég

Figyelt kérdés
Alkoholista 45 éves ember. Kb 2 hónapja kezdődött mikor kint voltunk a barátnőimmel a kocsmába. odajött hozzánk, de a barátnőm elküldte. Este tesómmal mentem haza és követett meg kiabált utánam ekkor már részeg volt. Utána hétvégén mentem haza a barátnőmmel megálított, hogy lássa rajtam hogy tetszik nekem, adjam oda a számomat aztán összefutunk. Persze nem adtam neki oda. Azóta állandóan követ, még szerencse h a barátnőm mindig hazakísér mert mondta, hogy nem enged egyedül haza. Tegnap is jött utánunk biciklivel, továbbment megállt utána megint jött utánunk, nos letért abba az utcába ahol lakom, aztán a hátsó kapun mentem be. Annyira félek, sötétben nem is merek egyedül kimenni. Szüleimnek már mondtam, apu 1x beszélt is vele, hogy ne zaklasson mert rossz vége lesz, de oda se neki. Mit lehet ilyen esetben tenni? Ha nem bánt addig a rendőrséghez sem lehet fordulni?

2012. jún. 16. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

"odajött hozzánk, de a barátnőm elküldte"

Ilyen szófogadó a barátnőd hogy egy idegen odamegy akkor el is megy ha rászól? Ejhha..

Apukád kapja el pár haverjával,nem kell megverni csak jó csúnyán megfenyegetni,utána nem lesz gond.

Amúgy igen szólhatsz rendőrségen mivel ez zaklatás.

2012. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Vagyis a faszi nem a barátnőd.Nem tudom elképzelni..
2012. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A barátnőm küldte el a búsba az embert..
2012. jún. 16. 15:52
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

kvittagirl: ugy látom, komoly szövegértési gondjaid vannak.

A kérdezö barátnöje küldte el a zaklatót!!!!



MEnj be a rendörségre, és tegyél feljelentést, hogy zaklatnak. A rendörség nem csak akkor kezd foglalkozni az üggyel, ha már bántott, föként, hogy vannak tanuid is.

2012. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%

utána kijavítottam nem? De.

Azt nem tudtam elképzelni hogy egy fiatal csaj elküld egy nyomulós faszit,csak fordítva írtam le ennyi.

2012. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy a klasszikus is mondja: "Nem lehet minden pofon mellé forgalmi rendőrt állítani." Egy nyaklevesnek meg nem is marad nyoma, szóval még feljelenteni sem tud senkit. Anno a menyasszonyommal történt hasonló, ott elég volt a nyakánál fogva kihúzni a delikvenst a kocsma elé, és elbeszélgetni vele, sírva kért elnézést hogy csak félreértés történt. Kérj meg egy tekintélyt parancsoló ismerőst, rokont, barátot erre.
2012. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Addig fog üldözni, amíg látja /és nem lássa!!!/ rajtad, hogy félsz tőle. Meg kell őt fenyegettetni valakivel.
2012. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy de úgy mi lenne ha nem járnál a kocsmába? Mire számitasz egy kocsma közönségétől, csupa Brad Pitt és sebész főorvosok?

Ha utcán inzultál akkor leorditod a fejét, jól is járna ha ezek után folytatná.

2012. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát pont most jöttem el párommal egy kocsma mellett most értünk fel. Hazáig követett minket egy részeg fazon és szexuális utalásaival,meg hogy életébe nem látott ilyen jó alakot,meg nem szeret puncit nyalni meg hogy biztos tanga van rajtam stb hülyeségeivel,párom hiába állt fel neki az folytatta tovább..Amint tudtunk feljöttünk,de most átéreztem mit érezhetsz kérdező nem egyszerű,elején kiröhögtem de végén már berezeltem azért,jó hogy közel laktunk..


Nem tudsz más útvonalon menni? Ahol semmiképp nem találkozhatsz vele?

2012. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy kis faluban lakom. Ha nem akar is megtalál. amúgy 19 éves vagyok.
2012. jún. 16. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!