Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy barátnő mennyire szólhat...

Egy barátnő mennyire szólhat bele a barátnője kapcsolatába?

Figyelt kérdés

Pár hete megfordult a világ a barátnőmmel, rá sem simerni, szerelmes, boldog, kivirágzott, a gond az, hogy van párja már 3 éve, akit nagyon szeret és nagyon fontos neki. Tudom rosszul hangzik, de így van. Amellett, hogy kivirult folyamatosan vívódik. Az "új" férfinek szintén tetszik, sőt, nagyon nagyon tetszik, csak úgy szikrázik közöttük a levegő...kb. 2 hónapja nem is hallok mást, csak ez, hogy milyen boldog ugyanakkor, hogy mennyire szomorú...megcsalásról ilyesmiről nincs szó, csak nem akarja megbántani a párját, és szakítani sem szeretne, ugyanakkor a másik férfi jelenléte feldobja az egész napját...

No...itt jövök én a képbe, a lány tőlem vár tanácsot, hogy mit tegyen, de mivel én azt mondtam ma, hogy szeretnék ebből kimaradni, megsértődött. Elmondtam neki, hogy bármit tesz, bárhogyan dönt mellette leszek és a kapcsolatunkon nem fog változtatni, ugyanúgy a legjobb barátnőm marad, de ne kérje, hogy egyik vagy másik útba beleigazítsam. A mostani a párja közel áll hozzám és a páromhoz, nem szeretnék ellene beszélni, ugyanakkor ha nem boldog így, mennie kell, ezt is megértem, de ezt ő tudja és nem én. Mégis mit tegyek? Tényleg az a jó neki ha beleszólok?


2012. jún. 25. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jó barátnők vagytok akkor nyugodtan elmondhatod a véleményedet. Sőt. Ha ő kér akkor pláne el kéne mondanod h mit gondolsz. Egy igazi barátságot ez nem fog megtörni. Max nem hallgat rád.
2012. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A vélemény nem egyenlő a tanáccsal. Tanácsot ne adj, mert ha nem úgy sülnek el a dolgok, ahogy szeretné, könnyen hibáztathat majd téged. Amit eddig csináltál, az szerintem tökéletes.
2012. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a véleményedet. Gondold át alaposan! Hozz fel érveket-és ellenérveket mindkét fickó mellett. Ha valamelyik neked szimpatikusabb (régi srác) mondd el. De indokold is meg, hogy miért. Majd erősítsd meg, hogy mindenben támogatod! :)
2012. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elmondtam, hogy bárhogy dönt nekem a barátnőm marad. Ugyanakkor figyelmeztettem arra, hogy "biztosat a bizonytalanért" nem biztos, hogy érdemes, megbeszéltük azt mondta, tudja, hogy itt csak ő veszíthet a másik férfi nem. És ha nem jönne össze vele a dolog, akkor két szék közül a pad alá esne. Ugyanakkor elmondtam, hogy bármi lesz a másik srác közel áll a szívünkhöz a párommal, úgyhogy ne várja, hogy szidni kezdem...


Ő konkrét megoldást tanácsot szeretne, amit én nem akarok adni, el is mondtam, azért nem, mert nem akarok utólag én lenni a "hibás"...

2012. jún. 25. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"A mostani a párja közel áll hozzám és a páromhoz, nem szeretnék ellene beszélni, ugyanakkor ha nem boldog így, mennie kell, ezt is megértem, de ezt ő tudja és nem én. "


Ezt mondd el neki. Amúgy neki kell döntenie, az ő élete. Ha már mást szeret, vele lenne boldog, akkor sajnálatból ne maradjon a monsatni pasijával, de ha még szereti, próbálja rendbehozni a dolgot. De ez tényleg rajta múlik.

2012. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt elmondtam így... ezt tudja is, de azért haragszik, mert azt montam nem akarom egyik verziót sem pártfogolni....
2012. jún. 25. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
beleszólni nem szólhat... figyelmeztethet tanácsot adhat de ennyi...
2012. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!