Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már így lányok egy...

Éreztetek már így lányok egy új barátnővel szemben?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, van pár barátnőm, nagyon szeretem őket, de úgy 2 éve megismertem egy másik barátnőmet akivel azóta nagyon sokat találkozunk és úgy érzem hogy kb élni sem tudnék nélküle. Bármi baj van ő az első akit felhívok, neki mondom el először az örömömet és közös program is vele jut először eszembe. Sokszor alszunk csak úgy egymásnál, egész nap főzünk, kertészkedünk, zenét hallgatunk, veszünk nasit és megnézünk egy jó kis filmet. Nekem ez furcsa mert 20 éves koromig is voltak barátnőim de ilyeneket nem csináltam soha. Mikor valamelyik barátommal szakítottam órákon át képes voltam a vállán sírni, hozzábújva aludni. Nem vagyok leszbikus sem biszexuális az egész biztos, de azt hiszem a családom után ő a legfontosabb ember az életemben. Ez abnormális? Volt már ilyen érzésetek valaha? Egy hete szakított velem a párom, először élni sem volt kedvem aztán igazából talán ő most az egyetlen akinek jelenléte teljesen megnyugtat.

Köszi ha válaszolsz:)



2012. máj. 28. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen barátnőm. 19 évesen ismertem meg. Most végzünk az egyetemen, nagyon fog hiányzoni, de biztos vagyok abban, hogy mindkét gyermekemnek ő lesz a keresztanyja, mert csodálatos ember...Most kicsit fájni fog az elszakadás, de én költözöm a páromhoz, ő meg a párja miatt itt marad. Szerencsére a párjaink is szeretik egymást, így gyakran összejárunk.
2012. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem, de örülök, hogy létezik ilyen is :)
2012. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én 9 éves koromban ismertem meg,már-már mentoromnak is mondhatnám
2012. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
16 eves vagyok, kb 1 eve ismerem az "enyemet" (:
2012. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én kb.8 hónapja ismerem az enyémet de nem tudnék nélküle élni
2012. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek:) én nem ismerek ilyet, bár sokszor hittem azt , hogy megtaláltam, de mégis csalódnom kellett, jó ezt olvasni, remélem egyszer nekem is lesz ilyen barátnőm, mert a párommal azért mégse ugyanaz, hiába az az 5 év :) amúgy nem abnormális, akkor lenne az ha tartós kapcsolatban lennél és együtt laknátok, de csak az ott alvós részre gondolok :)
2012. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak barátnőim, volt legjobb is, de mindegyiktől eltávolodtam.
2012. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs.

És ha jobban belegondolok, soha nem is volt.

Hiányzik az életemből, de 24 éves, családos nőként nem hiszem, hogy lesz ilyen...

2012. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerős :) de ez is olyan, mint egy kapcsolat,vannak hullámvölgyek is, néha meg a csúcson érzed magadat. Több barátnőmmel átéltem már ezt, talán fontosabb is volt a páromnál olykor. Sokszor éreztem úgy ,milyen könnyű a legjobb barátnőmmel, közös, suli, közös témák, ugyanaz érdekel, együtt laktunk koliban, elalvás előtt beszélgettünk, mindent együtt csináltunk. Szuper egyébként, de idővel elhalványodik, mindenkinek más dolga lesz, elfoglalt,komoly kapcsolat. :S
2012. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, szintén 22 éves, de bevallom, nekem nincs ilyen és nem is volt. Vannak jó barátnőim nekem is, kb. hetente-kéthetente találkozunk néha, van hogy ritkábban, akkor beszélgetünk és ennyi. Eddigi tapasztalataim szerint úgy érzem, hogy a nők nem elég őszinték egymáshoz.
2012. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!