Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kell legyőzni az agresszí...

Hogy kell legyőzni az agresszív, erőszakos embereket?

Figyelt kérdés
Van aki verbálisan próbálja lealázni a másikat, hogy feljebb kerüljön. Az ilyennek akármit mondasz, mindig ő jön ki jól, mert csak mondja. Ha esetleg te, akkor meg verekedni akar. Van aki szimplán verekedni akar, kerülni kell a tekintetét is, mert bámul, és ha ránézel, kitalálok valamit, és ugrik is. Meg vannak a szimplán erőszakosak, akik az akaratukat akarják rádkényszeríteni, és addig mondják, míg el nem érik a céljaikat. Annyira unom már, hogy szinte mindenhol találkozok ilyen emberekkel, és ezek rontják el a napom.

2012. jún. 25. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:
kitalál*
2012. jún. 25. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdések és pozitív gondolkodás kell.

Ne az járjon a fejedben, hogy most veszíteni fogsz.

Próbálj mindig objektív maradni és az igazság ellen nehéz felszólalni.

Tanulj önvédelmet, ha üldöznek a barmok.

Kerüld a hülyéket! És ne velük foglalkozz, hanem a szép dolgokkal.

2012. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvass utána a victimológiának kicsit. Szerintem hasznos lesz számodra.


A legfontosabb, hogy ne félj tőlük. Nyugodtan kezelj ilyen szituációkat, és zárd rövidre a velük való kapcsolatot. Hagyd rájuk a hülyeségüket. Ha valaki azért megver, mert ránézel, az már nehezebb ügy. Ott szólni kell egy felnőttnek, nem élhetsz terrorban. Gondolom még iskolába jársz és ott vannak nehézségeid. Beszélj egy felnőttel ezügyben, azt javaslom.

2012. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már gyerek. Egyébként nem vertek még meg, de attól még tapasztaltam ilyet, ilyesmi viselkedést. Szerintem ezek a dolgok a felnőtt életben ugyanúgy jelen vannak, mégha nem is úgy, mint az általános-középiskolában.
2012. jún. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!