Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szolnatok egy olyan...

Mit szolnatok egy olyan lehetoseghez, ha valaki felajanlana nektek, hogy a Francia Rivieran elhet, egy szep otthonnal, egy szep autoval, es meg dolgoznia sem kellene? Szerintetek hogyan kozelitsek meg egy helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel mar sok eve nem talalkoztam, de egyutt nottunk fel, mert osztalytarsak voltunk gimnaziumban.

A gimnaziumi evekben 4 even keresztul koszonesen kivul sajnos soha nem beszeltunk.

Facebookon fel vettem a kapcsolatot vele sok ev utan, es eletemben nem kaptam meg mastol, ilyen pozitiv kedves reakciokat az uzeneteimre!

Uzeneteken keresztul a leheto legjobban kijovunk egymassal, es megtudtam, hogy nagyon sok kozos tulajdonsag is van kettonk kozott.

Annyira nem tudom feldolgozni, hogy gyerekkorunkban 4 even keresztul soha nem hasznaltam ki a lehetoseget, hogy kozeledjek fele, hogy most nincs olyan pillanat hogy ne gondolnek ra!

Neha meg is konnyezem az elmulasztott idoket!

Magyarorszagon a fizetzes miatt gondjai vannak, most ott talalt nehezen egy munkahelyet, hogy tobbet kereshet egy kicsit a magyar minimalbernel es ez a siker elmenye miatt most elkotelezte oda magat!

A munkahelyen es a baratnoin kivul semmi nincs, ami Magyarorszaghoz koti, es meg parkapcsolatban sem el, es nagyon vagyodik Franciaorszagba is.

En mar egy ideje a Francia Rivieran elek, kozvetlen a tengerpart mellett, korulottem a Pireneusok 3000 meteres hegyei, es nagyon kozel a spanyol hatarhoz.

Kiszeretnem hivni, azert, hogy lassa, hogy itt mindene meglehetne, es itt ha nem akar, meg dolgoznia sem kellene, mert tudnam tamogatni ot, ha pedig szeretne 4 szer annyit kereshetne mint otthon!

Ha fel ajanlanam neki ezt a lehetoseget, egyertelmu lenne hogy rajonne, hogy mit szeretnek tole, es felek hogy ezzel a kerdesemmel annyira megijesztenem, hogy ujra megszakadna az ismerettseg kettonk kozott. Az eletben, ha van egy tul szep ajanlat az ijeszto is lehet, annak ellenere, hogy a ket fel kozott minden a legjobb.

En nem tudok mar Magyarorszagra menni meg csak latogatoba sem, a munkam miatt.

Ha kijonne biztos vagyok benne, hogy az egyutt toltott idok ezen a szep helyen, egy szerelmet valtananak ki belole es belolem!

Szerintetek hogy tudnam meggyozni ot, hogy kijojjon elni es hogy tudnam elerni a celomat, hogy ne jojjon ra, hogy azert szeretnem kihivni, hogy meghoditsam, es hogy mindenben tamogassam?


2012. jún. 25. 14:30
1 2
 1/12 bdavid0815 válasza:

Reálisan


:)

2012. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Írj neki arról, hogy milyen kint az életed. Ajánld fel neki, hogy menjen ki hozzád egy kicsit körülnézni és ha tetszik neki a hely, akkor segítesz neki munkát keresni.

Azt felejtsd el, hogy te támogatnád.(ez megvásárlásnak tűnik)

2012. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha meghívod magadhoz nyaralni. Az idő alatt amíg együtt vagytok, nagyon sok minden történhet. :))
2012. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bdavid0815 válasza:

Szerintem szépen lassan. Mert ez kissé hihetetlen. Lassan mindig egy kicsit közeledj hozzá.


Meg kellene tudni, hogy Ő mit érez. Ha ugyanazt mint te akkor nem kell győzködni. Ha meg nem akkor nincs értelme győzködni.

2012. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy nehéz helyzet.Gondolj bele,a helyében te sem tudnál csak úgy kiköltözni.Meg kellene hogy ismerjen, több éves kapcsolat után tudna csak kiköltözni.

Viszont lehet hogy elfogadja,de akkor olyan kihasználás szaga lenne a dolognak.(részéről)

A helyedben megpróbálnám elfelejteni,vagy ott keresni egy lányt.

2012. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hívd meg nyaralni! Aztán ha nagyon nem akar, szólj nyugodtan nekem...:)
2012. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha ő húzodozik akkor hivj engem. Biztos nem vagyok olyan nőies mint ő, viszont nagyon jól fogom ott magam érezni:P
2012. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet a nyaralásos dolog.
2012. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van egy külföldi jóbarátom. Rajta keresztül a szüleivel is összebarátkoztam, amikor jöttek látogatni a fiúkat (meg ugye ő sokat mesélt rólam nekik).

Aztán meghívtak magukhoz engem és a férjemet is. Sehol nem engedtek fizetni, amikor mondtam, hogy ez kellemetlen és szeretnék, az apuka (apámmal egyidős) rám nézett:

"Nézd, jelentősen jobb anyagi helyzetben vagyok, mint ti, másrészt a család barátja vagy, ráadásul nő. Te sem gondolod komolyan, hogy engedni fogom, hogy bármit kifizess?"


És itt szó sem volt szexuális indíttatásról, hiszen a felesége is ott volt és ő is elhalmozott minket mindenféle finomsággal, gyakorlatilag második szüleimnek éreztem őket.


Tehát a lánynak ajánlj fel egy nyaralást nálad, ha a pénz szóba kerül, akkor hivatkozz arra, hogy te vagy a férfi és ne sértsen meg - no meg neked kisebb anyagi áldozat ez a bevételeidhez képest, mint neki.

2012. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy szeretnél vele találkozni, de te nem tudsz. És küldjél neki egy repülőjegyet, ha már ennyire lovagias vagy. Majd azalatt az egy hét alatt megismerheted közelebbről is.

De én nem tenném a helyedbe. Most a nők ellen beszélek, holott én is nő vagyok. De szerinted hány olyan nő él ma Magyarországon/bárhol, aki egyedül van, szar anyagi körülmények között él, semmi nem köti a hazájához és nem fogad el egy ilyen felkérést. Sajnos egyre több a pénzéhes liba...és úgy ugrana az ajánlatodra, hogy csak na. Vagy nem ugrana egyből, hanem húzná-vonná a dolgot, de azért mégis kimenne hozzád ;))

Manapság egy olyan anyagias világban élünk, hogy minden a pénz körül forog.

Szerintem, mivel egyenlőre barátok vagytok, de te szerelmes, én a te helyedben egy próba alá tenném a lányt. Keresnék neki egy minimális francia nyelvtudást igénylő munkát. Vagy én teremtenék neki, ha nagyfőnök vagyok(de azt nem mondanám el, hogy én teremtettem)... És ajánld fel neki ezt a lehetőséget. Biztosítsd arról, hogy segítenél neki lakást keresni, stb stb.

Ne egyből a pénzedre ugorjon!!! Annak a végén úgyis CSAK te innád meg a levét.

Hajrá.

2012. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!