Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek van példaképetek,...

Nektek van példaképetek, akire felnéztek, szeretnétek hasonlítani, vagy csodáljátok? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
(nekem például Zaya Vandan, Dita Von Teese, Hayley Williams, Slash, Johnny Depp és Johnny Knoxwille. ez furcsa? 15L)

2012. jún. 25. 19:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Senkire sem szeretnék hasonlítani
2012. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa, a legtöbb korodbeli lánynak van példaképe. A példakép nagyon hasznos lehet, olvass utána a neten, hogy mennyi jótékony hatása van a megfelelő szocializációra!


Nekem most nem jut eszembe senki.

2012. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó dolog példaképekre felnézni, hidd el ez nem furcsa.:) Mert így van egy kis hitet valakiben, nem érzed magad egyedül. Na meg, ha jó példaképeket választasz magadnak, te is olyanokká válhatsz mint ők, értékes ember leszel te is.

Lány létemre nekem is vannak példaképeim, bár ők magyarok és hát nem a női nemet képviselik, hírességek közül név szerint Siska Finuccsi, Phat és a Hősök (legalábbis nálam hírességnek számítanak):) Ha a miért kérdésre is kéne válaszolnom, akkor szép kis regényt faragnék ide, összegezve az egészet viszont azért, mert ők megmaradtak olyannak, amilyenek régen voltak, és nem hagyták magukat formálni, évek óta ugyanolyan érzésekkel teli számokat csinálnak, és ezért büszke vagyok arra, hogy én is magyar vagyok és megértem azt, amit ők rappelnek.

A másik példaképem pedig az apukám.

2012. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretném, ha rám néznének fel!!

Persze még nem sokat tettem érte...:D

De majd ilyen 40 éves koromban jól esne, ha a gyerekeim azt mondanák, hogy 'Olyan szeretnék lenni, mint anyu.'

Amúgy én 16 vagyok, de nincs nagyon senki akire felnézhetnék :/

2012. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Van,a testvérem.


Persze mikor tini voltam,nekem egy énekesnő volt a példaképem,de az én utam,még csak nem is hasonlít az övére.Tetszik amit elért,csinált,de én nem arra vágyom.


A nővérem számomra az igazi példakép.Ugyan onnan,ahonnan én,nagyon messzire jutott,csodálatos az élete.Én is hasonlóan képzelem el az életem.Ezért.


Amúgy Knoxit énis nagyon imádom. :)

2012. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
a csodálatos pókember
2012. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Toldi Zsuzsiiiiii :)
2012. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Gloria Estefan. 20l
2012. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Vannak példaképeim igen

Kovács Ákos,Feke Pál,Messi,Puskás Ferenc

2012. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Petr Cech, FankaDeli, M. Shadows
2012. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!