Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentene/jelentett...

Mit jelentene/jelentett neked, hogy a párod/férjed lánytestvére kisbabát vár milyen érzéssel töltött el, gondoltál rá, hogy párodra fog-e hasonlítani vártad a baba születését?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy ismertem meg a párom, hogy a nővére lánya már megszületett. De imádom őt, meg a gyerekeket általában. Alig várom, hogy végre nekem is legyen, de sajnos az még pár év:(
2011. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Őszintén nem nagyon érdekelne. A testvérével jóban vagyok, más gyerekei meg semlegesek számomra. Gratulálnék, továbbra is kedvelném de ennyi.
2011. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kicsit más a helyzet,párom tesójának a menyasszonya várandós,és alig várom hogy megszülessen.Egyébként is érzékeny típus vagyok,ha csak rágondolok,nagyon jó érzéssel tölt el.
2011. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1,5 éve született meg a barátom nővérének kislánya. Annyira cuki, teljesen odavagyok érte. Pedig én nem vagyok egy anyatípus, de ez a baba nagyon aranyos. Én nem akarok egyelőre még sajátot, elég fiatal is vagyok, tesóm meg nincs, szóval nagynéni sem leszek, de így legalább valakinek én is lehetek a pótnagynénije:)

22/L

2011. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyot néznék ha a 14 éves húgának gyereke lenne:D



Amúgy kíváncsian várnám és tuti a páromhoz hasonlítgatnám:D talán 1o év múlva:D

2011. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjemnek nem is olyan régen született egy kislánya,ahogy a volt sógornőmnek is..Engem nem zavar,bár mindig szerettem volna egy kislányt..Mivel mai nap is jó barátságban vagyunk,így ha látogatóba megyek mindig viszek a lányoknak ruhát,játékot,ajándékokat.Mégiscsak a fiam kishúga és unokatestvére...
2011. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!