Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Pick Pack ponton történő...

A Pick Pack ponton történő átvétel biztonságos? Nem nyitják ki az ott dolgozók a csomagokat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Barátnőm szokott rendelni ezt-azt, és eddig mindig minden ott volt 2 nap alatt. Nem bontják ki, mert akkor nyilván nem hozzuk el, és akkor bajlódhat vele a kereskedő.
2012. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran rendelek pp--ponton. Nem nyitották ki eddig soha. Pedig rendeltem olyan dolgot, hogy pironkodva vettem át...
2012. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A postásról miért nem feltételezed, hogy kinyitja a leveled/csomagod?

Amúgy csak nem szexuális segédeszközt akarsz rendelni és emiatt fosol, hogy kinyitják? :D

2012. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, hanem egy elég értékes, sok kis tartozékkal érkező kütyüt, és bár ki fogom nyitni a csomagot mielőtt aláírom, de félek, nehogy valami hiányozzon.
2012. jún. 26. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan biztonságos, mint a posta, viszont olcsóbb, és ha egy útba eső pick-pack pontra rendeled az árut, akkor kényelmesebb is, mint az értesítővel elmászni a postára.

Szerintem jobban is vigyáznak az árura szállítás közben, mint a postások!

Ha sérült a csomag, nem kell átvenni!

2012. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem nyithatod ki a csomagot, amíg alá nem írtad, hogy átvetted...
2012. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy újságoshoz szoktam rendelni, ott van a PPP, és még soha nem volt probléma. Úgy szokott megjönni, hogy általában a kütyü (távirányító, ilyesmi) be van csomagolva a gyári csomagolásába és azt beletették még egy szatyorba és azt hajtogatták össze és tették ragasztgatták le végig, ami teljesen érintésmentes volt.


Ha valami nagyon drága cucc, akkor biztos kap még védelmet.

2012. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!