Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztonságos családi élet,...

Biztonságos családi élet, vagy örült évek óta tartó szerelem?

Figyelt kérdés
Arra lenék kíváncsi vannak-e itt olyanok akik már valaha is feladták a biztonságos családi életet,egy örült szerelemért,ami majdnem hogy lehetetlen az én helyzetemben,de pontosan ezért vagyok kíváncsi mindenki véleményére,vagy ha megtörtént már vele,akkor tapasztalatára,mert teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek.:-(
2011. máj. 9. 15:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Én feladtam, egy nyugodt családi életet, de nem volt jó házasság, mert magányos, és boldogtalan voltam. Most még magányosabb és boldogtalanabb vagyok! Ne tedd!
2011. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
64%
Mindenkinek más az élete,mégha hasonlónak is tűnik.Más emberek,más körülmények.Ha a saját bajodra keresel tanácsot,osszd meg a részleteket és talán tudunk valamit javasolni.
2011. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%

én nem adnám fel a családomat 1 őrült szerelemért sem. örülnék, h egyáltalán eljutok oda, h van, aki szeret, és vannak tőle gyerekeim...eddig sajnos nem sikerült, nem vok olyan szerencsés, h az ölembe pottyanjon 1 ilyen férfi.

az sem számítana, ha már nem lennék szerelmes a férjembe, csak szeretet éreznék iránt, ha tudnám, h mindig mellettem marad...elvégre házasságkötésnél sírig tartó hűséget fogad az ember...

2011. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Értem.Èn tulajdonképpen boldog vagyok így is,csak nem vagyok szerelmes....de belé nagyon! Fáj! :-(
2011. máj. 9. 16:02
 5/37 A kérdező kommentje:
Csak véleményekre vagyok kíváncsi felületesen,nem oszthatom meg a részleteket,mert itt bárki járhat,és kellemetlen helyzetbe kerülnék ha mindez kiderülne,ezért kérek tanácsokat ismeretlenül.:-(
2011. máj. 9. 16:04
 6/37 A kérdező kommentje:
annyit elmondhatok hogy nekem egy gyerek,neki egy gyerek,és nagyon sok kilométer választ el bennünket,de 20 év alatt nem felejtettük el egymást....
2011. máj. 9. 16:07
 7/37 anonim ***** válasza:
83%
Mikor lehetseges lesz hogy vele legyel, mar obele sem leszel orult szerelmes
2011. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam ilyen helyzetben, de számomra a család a minden. Ennek ellenére tudom, hogy sokszor a család nem engedi, hogy önmagad legyél és olyan életet élj, ami boldoggá tenne.

Választanod kell, sérülés nélkül úgysem lehet megúszni. Te érzed mi a kisebbik rossz.

Minél hamarabb döntesz, annál hamarabb tiszta lesz a helyzet mindenkinek és onnan már lehet tovább építkezni.

A káosz, a bizonytalanság viszont a legroncsolóbb dolog tud lenni.

2011. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
55%

Hát én az ilyen válaszokon akik inkább a biztonságos családot választanák, mindig meglepődök, de oké, nekem mindegy.

Én csak olyan emberrel bírnék együtt lenni akibe minimum szerelmes vagyok, mert amúgy egyébként mindenki csak teher. Tehát a barátok, ismerősök, rokonok is, úgy értem hogy elvagyok velük ha néha-néha találkozni kell, de hogy egy olyan emberrel éljek együtt akit nem szeretek... Lakótársként, esetleg, de nem a feleségeként.... (mondjuk tegyük hozzá, én úgy képzelem el ha lesz kapcsolatom az mindenképp átmeneti lesz, tehát egyáltalán nem gondolkodom az általános járás-esküvő-család-együtt megöregedés dologban.. De ha megpróbálom más szemszögből nézni, akkor sem értem miért jó valaki olyannal élni akit már nem szeretünk)

Megkérdezhetem akik inkább a biztonságot választanák, azok miért? Anyagi okokból, vagy muszáj a gyereknek apa, vagy miért?

2011. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Eddig mindenki azt mondja hogy ne csináljak hülyeséget....hát igen,én is ugy gondolom,csak nagyon rossz a fejemben a helyzet....nem baj majd elmulik igaz?
2011. máj. 9. 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!