Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani kissé elhagya...

Tudnátok mondani kissé elhagyatott Angol kisvárosokat? Ha lehet kis lélekszámmal.

Figyelt kérdés

Tudjátok, felvetődött nálam egy téma: szellemvárosok. És aztán meg a régi, poros kisvárosok, ahol alig él pár ezer ember...

Nos, kíváncsi vagyok az ilyenekre. Ha tudtok, képet is küldhettek róla, ha találtok, bár én úgyis utánuk néznék, kíváncsi vagyok, milyenek.



2012. jún. 26. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez kínai, de ha megfelel...


http://www.youtube.com/watch?v=pbDeS_mXMnM

2012. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

18:06

Köszi a választ!

És köszi a linket is. Érdekes, tetszik. :)

2012. jún. 26. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Leirwick Shetland szigetén kb 6 ezren élnek ott. A sziget Skóciától északra van. Orkney szigete Skócia és Shetland között található sziget rajta található meg Kirkwall kb 8 ezer fővel. Ez a kettő település a két sziget legnagyobb városa. Kirkwalli katedrálisra keress rá. De van egy másik hely. Svalbard szigete Longyearbyen 1400 fővel. na az igazi szellem vidék. elhagyatott bányák, tornatermek. egy apró sziget Oroszországtól északra. Ha jól tudom a világ legészakibb helye ahol még élnek emberek. De Magyarországról is tudok egyet. Veszprém mellett.
2012. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

19:23

köszönöm a válaszod!

nagyon érdekes infók, majd utánuk járkálok! ;)

2012. aug. 16. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Hiszel a szellemekbe?
2012. aug. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!