Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen közösségi oldalakat...

Milyen közösségi oldalakat ismersz, ahol értelmes embereket lehet találni?

Figyelt kérdés
Jóval értelmesebbeket, mint az átlag gyakorikérdések válaszolói.

2012. jún. 28. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
hoxa.
2012. jún. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pontosan mire gondoltál mert nekem valami női portált hozott ki a kereső. az ilyenekről meg nem az értelmes emberek jutnak eszembe.
2012. jún. 28. 06:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha léteznek egyáltalán jóval értelmesebbek, akkor azokat itt nem találod meg, vagy pedig nincs is ennél értelmesebb közösségi oldal.
2012. jún. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Nem gondolod, hogy egy "kissé" sértő vagy? Vagy túlságosan beképzelt, esetleg elszálltál magadtól.

De akkor miért vagy itt?

Persze, én ezt nem érthetem, hiszen egy átlag GYIK-válaszoló vagyok.

Ezért ne is várj itt ennél értelmesebb választ!

2012. jún. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mensa.hu


Remélem, ez elég színvonalas neked:)

De ha a fentiekről a konyhás nénire asszociáltál, akkor inkább maradj itt velünk:D

2012. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ha léteznek egyáltalán jóval értelmesebbek, akkor azokat itt nem találod meg, vagy pedig nincs is ennél értelmesebb közösségi oldal."


és hol érdemes keresni akkor?


"Nem gondolod, hogy egy "kissé" sértő vagy? Vagy túlságosan beképzelt, esetleg elszálltál magadtól.

De akkor miért vagy itt?

Persze, én ezt nem érthetem, hiszen egy átlag GYIK-válaszoló vagyok.

Ezért ne is várj itt ennél értelmesebb választ!"


szerintem nekünk fölösleges beszélnünk, ebben egyetértek.


"Mensa.hu


Remélem, ez elég színvonalas neked:)

De ha a fentiekről a konyhás nénire asszociáltál, akkor inkább maradj itt velünk:D"


az ismeretség nem az értelemmel köthető össze, és nem is magas iqval rendelkező embereket keresek. sőt, ha kategorizálni kellene, inkább magas eq, tartás, amolyan józan paraszti ész.

2012. jún. 28. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos, akkor - mivel ez, úgy tűnik, hiánycikk a piacon- célszerű saját magadnak létrehoznod egy ilyen "EQ"- portált, ahol a belépés csak egy sikeres teszt elvégzése után lehetséges.


A neten nincs ilyen szűrő beállítva, bárhol bármilyen embereket megtalálsz, minden egyéb eset kissé diszkriminatív lenne.

Ha van is valami hasonló, az elég szubkultúra -jellegű lehet.

Bevallom, én magam sem tudok olyan helyről, ahol "válogatott" értelmiségiek vannak, esetleg célszerű lenne kissé jobban behatárolnod, mégis milyen érdeklődési körű embereket keresel, hátha így könnyebb rájuk lelni.

2012. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Nos, akkor - mivel ez, úgy tűnik, hiánycikk a piacon- célszerű saját magadnak létrehoznod egy ilyen "EQ"- portált, ahol a belépés csak egy sikeres teszt elvégzése után lehetséges. "


nem rossz ötlet, de igazán nem hiszek a tesztekben, inkább a beszélgetésben


"Bevallom, én magam sem tudok olyan helyről, ahol "válogatott" értelmiségiek vannak, esetleg célszerű lenne kissé jobban behatárolnod, mégis milyen érdeklődési körű embereket keresel, hátha így könnyebb rájuk lelni."


igazán nincsenek nagy és konkrét elvárásaim, inkább ez az értelmi és érzelmi józanság, amit keresek, de örülök, ha egy embert érdekel pl a sport, tudomány, művészet, még jobb, ha maga is tevékenykedik ezekben.

2012. jún. 28. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor célszerű az általad felsorolt tematikájú fórumokon böngészni.

Figyeld meg a hozzászólásokat, és írj privit annak, aki szimpatikus.

Mellesleg itt a gyk-n sem mindenki funkcionális analfabéta ( ill. vannak ilyen témák, amiket említettél), jó horgászást kívánok:)

2012. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!