Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudom)...

Mit csináljak? Nem tudom) Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

Tehát van egy volt osztálytársam akiknek van egy baráti társasága. (abban van több oszt.társam is) Nem vagyok rosszban vele, de azt se lehet mondani, hogy a legjobb haverok vagyunk. AZért eddig nem nagyon voltunk olyanok akik találkoznak az iskola alatt. Most véget ért az iskola. (ballagó) És arra gondoltam, hogy megismerkednék vele/velük jobban. Ennek az az oka, hogy van pár haverom, de olyan akivel el tudok lógni 1. ÉS már kezdem néha unni, hogy csak vele lógok. Ezért jó lenne a volt osztálytársammal megismerkedni (és a többiekkel), hogy azért egy kicsit velük is lógjak és ne legyen már annyira unalmas.


Tehát tegnap előtt mondtam neki, hogy nem megyünk e ki hétvégén a strandra (vele és pár másik haverunkkal. ezek a haverok olyanok, hogy én is ismerem őket, de neki a baráti társaságában vannak), hogy jobban megismerjük egymást, mert az iskola alatt nem nagyon ismerkedtünk. Ő mondta, hogy nem biztos, hogy ráér, de ők holnap (az már tegnap volt) mennek és ki megyek e velük, mert ja jó ötlet lenne jobban megismerkedni. Tehát elmentem. De a baj, hogy szerintem úgy értette, hogy elmegyünk a strandra és ennyi.


NA és amit nem tudok, hogy: beszélnék vele, hogy nem találkoznánk valahol meginni pl egy sört, mert beszélni akarok vele személyesen. HA beleegyezik akkor elmondani neki az igazat, hogy "már néha unom, hogy mindig ugyanazzal lógok és szeretnék egy kicsit veled/veletek is lógni, stbstb".


Szerintetek miként fogadná? Ez teljesen hülye ötlet vagy mi?


2012. jún. 28. 21:37
 1/1 anonim válasza:

Nemtom a srácoknál hogy működik ez , de sztem egy fiútól az elég fura ,hogy a havernak azt mondja hogy jó lenne személyesen beszélni, szóval ezt ne így:D.

Sztem úgy mond h. régen beszéltetek stbstb .. aztán hívd el sörözni:D

Vagy nézzétek a meccset vasárnap (asszem akkor lesz nem ? )

egy kocsmában :D . Azt elmondhatod neki hogy unod a haverod...

Ezt így normálisan fogadná szerintem de még attól is függ ,hogy kinek milyen a személyisége . De azért remélem segítettem vmit .. :D

2012. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!